Na aanleiding van mijn topic over bekkenklachten heb ik nu de volgende vraag. Vanaf 1 april was mijn contract niet verlengd bij mijn vorige werkgever dus had ik ww uitkering aangevraagd. Ik had in die tussentijd al nieuw werk gevonden maar voor minder uren dus besloot ik mijn ww uitkering door te laten lopen. Mijn contract begon op 1 april en ik had een 3 maanden contract gekregen en nu heb ik vandaag te horen gekregen dat mijn contract niet verlengd gaat worden. Ik loop al een tijdje met bekkenklachten en aangezien ik op me werk de hele dag moet staan is dit niet fijn. Ik ga 22 juni met verlof en me contract loopt nog officieel tot eind juni. Maar nu ik weet dat deze niet verlengd gaat worden wil ik voor me gezondheid kiezen en zit ik erover te denken om de ziektewet in te gaan en niet eigenwijs door te blijven lopen met mijn klachten. Hoe zet ik dit in werking moet ik me gewoon ziekmelden bij mijn werkgever of ook bij het uwv?
Je moet je bij zowel de werkgever als het UWV ziekmelden. Kun je bij je werk geen aangepast werk doen? Of voor een aantal uren in de ziektewet gaan??
Oke bedankt voor je reactie nee dit gaat helaas niet er is geen aangepast werk en het is zo dat ik of alleen sta of samen met 1 collega en er geen tijd is voor extra pauze in te lassen.
Nog even een vraagje hoe zit het met de regels van het uwv als je je ziek meld? Ik kan op de site alleen vinden dat als je je ziek meld je thuis moet blijven tot het uwv contact met je opneem. Klopt dit en hoe lang duurt het ongeveer tot het uwv dan contact opneemt? Ik wil namelijk wel gewoon mijn dochter naar de psz kunnen brengen en anders zou ik daarvoor wat moeten regelen.
Gewoon even je mobiele nummer doorgeven aan het UWV en je mobiel meenemen wanneer je je dochter naar het psz brengt