pfff.........moet me er echt doorheen trekken...ff klagen

Discussion in 'Zwangerschap en werk' started by sidmick, Jul 7, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. sidmick

    sidmick VIP lid

    Jun 23, 2008
    17,828
    4,201
    113
    Nog 8 weekjes tot mijn uitgerekende datum! Eigenlijk zou ik 4 weken van te voren met verlof gaan maar dat heb ik al teruggebracht naar 6 weken. Dat betekend dus nog 2 weekjes werken. Maar ik vind het zooooo zwaar. Ik slaap heel erg slecht (oa erg veel plassen) en voel me overdag xzo vreselijk moe. Moet mezelf echt dwingen mijn bed uit te gaan en de dag door te komen. Weet neit hoe ik die twee weken nog door moet komen :(
     
  2. witte reus

    witte reus Fanatiek lid

    Aug 27, 2007
    1,789
    0
    0
    hey meid,

    oei de laatste loodjes, maar als het echt niet meer gaat gewoon ziek melden! je kunt ook voor 1/3 deel de ziekte wet in gaan of 2/3 stel je werkt 8 uur op een dag dan zou je er nog maar 5 hoeven te werken. wie weet baat dat..

    heel veel sterkte met de laatste loodjes.
     
  3. Nijlpaardje

    Jun 22, 2008
    32
    0
    0
    Ik had precies hetzelfde, zou 4wk tevoren stoppen want dat liep zo mooi af met het schooljaar (ben lerares). Maar ik voelde na de meivakantie al zo moe! Besloot toen om 6wk tevoren eruit te gaan maar ben uiteindelijk 8wk tevoren eruit gegaan door me ziek te melden, ik kon echt niet meer! Dus als je het gevoel hebt echt niet meer te kunnen, ga dan voor jezelf en je kindje en stop, meld je ziek.
     

Share This Page