Wij hebben een heel mooi kerstcadeautje gehad deze morgen. Twee positieve testen. Kan het nog niet geloven. Soms denk je er even niet aan en dan ineens denk je oh ja ik ben echt zwanger! Wanneer kan ik nu het beste de huisarts bellen, gewoon maar gelijk doen van de week of is dat te snel? Wens iedereen hetzelfde toe als mij nu overkomen is. Wat spannend toch allemaal. Groetjes, Vlinder79
Van harte, wat een mooi kerstcadeautje! Wij hebben zaterdag getest, en ik kan het nog steeds niet geloven! Wat een geweldig gevoel he? Ik weet niet wanneer je moet bellen en wat normaal is... het is ook mijn eerste, haha fijne kerst!
gefeliciteerd Ben er ook net een week achter dat ik zwanger ben. Ben nu 6 weken zwanger. groetjes Annemieke2
Hartelijk gefeliciteerd! De huisarts hoef je alleen maar te bellen om te laten weten dat je zwanger bent. (Tenzij je een bijzondere medische achtergrond hebt natuurlijk) Je kunt gewoon contact opnemen met een verloskundige bij jou in de buurt voor een kennismakingsgesprek. En dat kun je al na de kerst doen hoor! Veel plezier! Liefs Tezzz
hoi van harte gefeliciteerd!je kan best je huisarts bellen hoor,heb ik toen ook gedaan,en die heeft mij een telefoonnummer gegeven van een verloskundige,maar je kan natuurlijk ook gewoon een verloskundige bellen..succes!