Wat een gedoe... Ik kan gewoon geen leuke laarsjes vinden voor die kleine meid van ons. En als ik leuke zie, zijn ze of niet meer in haar maat, of ze passen niet. OF meer als 100euro. En dat vind ik té gek hoor! Ik ben op zoek naar: Leuke laarsjes Zwart, bruin of grijs Zonder bloemetjes erop of iets. Gespen, bont ofzo mag wel. MAAT 25!! Ze is net 2 jaar. Beetje stoer maar ook meisjesachtig en niet errug kinderlijk. Ohja budget, ongeveer rond de 60euro. Zijn ze echt héél leuk en kwalitatief goede schoenen etc mag het ieeetsje duurder. Wie helpt mij zoeken? Danku!!!
Het merk kanjers is kwalitatief goed en begint qua prijs rond 70 euro. Te koop bij hafkamp en anders even op site kijken voor verkooppunten. Vind ze zelf er leuk enijn meiden lopen er perfect op.
Clic! laars - Kinderschoenen - CG-5005 w new - montana bambi | Shoemixx.nl zo iets. Of Clic! laars - Kinderschoenen - CG-5005 w new - montana bambi | Shoemixx.nl Of Unisa laars - Kinderschoenen - ELTON-BB - BOMBER BLACK | Shoemixx.nl Echt super leuk, maar ik ben echt geen krent ofzo, maar wat een prijzen!!
Ja moelijk he? En idd die prijzen . Maar dit dan? of deze, Ook mooi, Heb niet naar de maat geken want dat had je niet vermeld
Oh ik zie dat ik 2x dezelfde had gedaan. Bedoelde deze nog: Clic! laars - Kinderschoenen - CG-7597 - tomcat testa | Shoemixx.nl en die Unisa laars - Kinderschoenen - HOLLY-NW - NOBUCK WAX TAUPE | Shoemixx.nl
ik heb de replay laarsjes van de wehkamp. krijg de afbeelding niet geplaatst. maar als je bij wehkamp replay schoenen intikt komen ze vanzelf. zwart lakleer met bont
ja laarzen zijn idd duur voor meiden zeg, over de 100 euro heb je niets bijzonders ofzo, das best wel balen. Maar ze moeten wel goed passen dus laten opmeten en kijken welke laars uberhaupt geschikt is voor je kind haar voetje zou ik eerst doen niet elk merk is geschikt voor elk voetje, zo heeft onze dochter een smalle voet en niet elke laars kan ze goed aan, ook wreefje is soms een belangrijke factor (zeker met laarzen) dus trek er maar een middag voor uit en ga langs elke schoenenwinkel zou ik zeggen hihi, HAVE FUN@
Zoiets? Lederen laars - Schoenen - Meisjes - vanHaren Schoenen Ik heb ook van elefanten een leuk laarsje gezien bij van Haren, helaas niet op internet maar wel in de winkel. Erg leuk, helaas paste onze dochter ze niet (te smal)
Die laatste zijn wel leuk hoor! Waar heb je die gekocht?? Welke laarsjes hebben jullie voor de meiskes?????????
Ik heb dan wel geen meisjes, maar ik ben helemaal weg van Koel4kids laarzen.Hele simpele, stoere laarzen. Mijn zoon draagt ze ook. Wel duur....tussen 90 en 100 euro volgens mij.
Ik heb deze gehaald, de zool ziet er wel een beetje raar uit op de foto. Productdetails HUSH PUPPIES -