Ik riep vanaf dag 1 al dat het gewoon slechte make-up was.... Snap niet dat heel Nederland eerst over de belichting en eventuele zwangerschappen etc. gaat speculeren terwijl al meteen duidelijk zichtbaar was dat ze compleet anders en veel extremer was opgemaakt dan normaal.
Wat gek om met foto's van jaren geleden te vergelijken. We zijn even oud en als je mij vergelijkt met een foto van jaren geleden dan zie je ook grote verschillen. Die foto van om was ze een tiener nu een volwassen vrouw. Ik heb niks met Yolanthe ik vind haar te overdreven aardig terwijl ze dat volgens mij helemaal niet is. Maar dat gezeur om haar uiterlijk. En van een zwangerschap kan je gezicht wel degelijk veranderen. Ik zie het altijd meteen aan iemands gezicht.
Het blijft een mooie vrouw! Misschien heeft ze een beetje laten spuiten, so what, ze nu niet bepaald te vergelijken met Marijke Helwegen toch. Ik denk dat het vooral de lipliner is die het 'm doet, en het afvallen maakt iemand ook totaal anders en daarbij zijn er ook al wat jaartjes verstreken en wordt zij ook ouder.
Tja sorry maar mij maak je niet wijs dat het alleen kwam door een beetje lipliner wat een bullshit. Haar hele gezicht was anders en dat kwam niet alleen door slechte make-up. Sowieso die wangen is iets mee gedaan.
Ze had alles kunnen ontkrachten door de volgende ochtend ff een normale selfie te plaatsen op twitter ofzo.
een uurtje voor de opname was ze gefilmd en ze zag er normaal uit. Dat is zelfs uitgezonden. Ik kan me er ook zo niet druk om maken!
Op alle foto's NA die dag staat ze gewoon normaal op hoor. Zowel lippen als wangen En Google maar eens op shapen met bronzer.. Daar kun je je gezicht mee contouren, dus smaller/voller laten lijken. Check haar instagram, je ziet echt niks anders aan haar als voor haar bezoek aan RTL late night. Ook plastisch chirurg Shoemacher heeft zijn excuus aangeboden want als je de foto's van Yolanthe NA de show zag zie je dat het puur door de make up kwam aangezien ze nu GEEN dikke lippen meer heeft
Check haar instagram ben echt geen yolanthe fan ofzo, maar haar gezicht NA RTL late night zag er gewoon normaal uit. Weg wangen en weg dikke lippen..(ook de foto met Geraard Joling voor de show zag ze er normaal uit). Puur een make-up artist die er een clown van had gemaakt ala lippen van Kylie Jenner..
Ze heeft van zichzelf wat rimpels rondom haar mondhoeken. Dat gaf haar een mooie lach. Misschien kreeg ze meer rimpels na het afvallen. Ik denk dat ze het heeft laten vullen. ook zie je nu geen tandvlees meer. Ach als zij het mooi vindt.
Nou ik heb net haar foto's bekeken op fb en zelfs haar selfies bewerkt ze Zo jammer.....want ik vond het echt een mooie meid!
Ze was en is nog steeds een knappe vrouw die veel tijd steekt in haar eigen lichaam. Oke de make up is niet verlopen volgens plan. Ik heb destijds even haar soap gekeken en daar was duidelijk in te zien hoeveel eisen ze stelt aan haar uiterlijk en make up,lijkt me voor haar ook niet prettig als haar eigen visagist er niet is.. Eb waarom moet ze wel of niet zeggen dat ze wat heeft laten doen,is ze aan niemand verplicht toch?
Staat een goed stuk op ad.nl over waarom we ons zo ergeren aan Yolanthe en waarom we allemaal weglopen met Chantal. En zelfs bijv Linda de Mol, die toch ook behoorlijk wat heeft laten doen. De kern van het stuk is: zelfspot en eerlijkheid. Wij hollanders houden blijkbaar erg van mensen die zichzelf niet al te serieus nemen. Daar zijn Linda en Chantal kanjers in Waarom bewieroken we Chantal wel en Yolanthe niet? - AD.nl