Z8 gevoerd vest

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door Elin78, 31 aug 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Elin78

    Elin78 Fanatiek lid

    5 sep 2008
    1.520
    0
    0
    Ik wil een gevoerd vest van Z8 kopen voor mijn zoon, Z8 in grotere maten verkopen, dus wil ik het op internet bestellen. Nu twijfel ik enorm over de maat: 98 of 104. Ik heb een tijd terug een aantal shirts besteld in maat 104 en daar verzuipt hij nog in. Ook de broeken maat 98 zijn nog veel te groot terwijl hij van andere merken wel 98 aan kan.
    Mijn zoon is 97 cm en 12,5 kilo. Heeft iemand dit vest en ervaring hoe het valt. Het gaat om model Hopkins.
     
  2. lovelyme

    lovelyme Fanatiek lid

    12 jan 2009
    1.799
    8
    38
    Ik heb een keer 2e hands een jasje gekocht van z8 in de maat die hij toen had. Helaas heeft hij die niet lang gepast.
    Ik zou dus voor een maat 104 gaan.
    Ennuh.. leuk vest he!! Wil hem ook nog gaan kopen voor mijn zoontje
     
  3. DJ Momo

    DJ Momo Fanatiek lid

    23 apr 2010
    4.523
    0
    0
    NULL
    NULL
    als je bij z8 zelf gaat bestellen, bestel je toch lekker allebei de maten, pas je, en stuur je terug welke niet goed is?

    meestal heeft z8 wel erbij staan als iets groot of klein uitvalt.
    en let op he, bovenkleding is combi maten van z8. maat 92/98 en 104/110 heb je dan!

    je kunt trouwens ook nog even op het shopaholic topic (baby_dreumes deel van forum) naar ervaring vragen, al heb ik daar het gevoerde vest nog niet langs zien komen.
     

Deel Deze Pagina