zwanger willen worden en sporten in warmtecabines

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door mieke01, 3 apr 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mieke01

    mieke01 Actief lid

    27 jul 2010
    106
    0
    0
    Hoi allemaal

    De titel zegt t al een beetje. Ik wil graag zwanger worden, maar sport twee keer per week in warmtecabines (40 graden). Heeft iemand hier ervaring mee. Weten jullie of dit slecht is? Aangezien ze zeggen dat de sauna slecht is/kan zijn voor je eisprong.

    Groetjes
     
  2. Pitahaya

    Pitahaya Niet meer actief

  3. Nephthys

    Nephthys Fanatiek lid

    9 aug 2013
    3.721
    3
    0
    Noord-Brabant
    Ik zou het niet doen; te hoge temperaturen zijn slecht voor eisprong, zaadcellen (dus ook die in jouw lijf moeten overeven tot de eisprong) en zwangerschap.
     
  4. mieke01

    mieke01 Actief lid

    27 jul 2010
    106
    0
    0
    Hoi

    Bedankt voor jullie reacties.. ik ga de link eens bekijken en dan kies ik er denk toch maar voor om te stoppen. Zou t zo erg vinden als het hierdoor niet zou lukken..
     
  5. Mamasmeisje

    Mamasmeisje Fanatiek lid

    29 mrt 2011
    1.304
    0
    36
    Brabant
    Maakt niks uit volgens mij. Heb zelf ook gesport in warmte cabines en was destijds gelijk zwanger. De eerste weken ook nog doorgegaan met sporten daar. Nu bezig voor een tweede en sport al jaren niet meer in warmtecabines en 9 maanden later nog niet zwanger dus maakt totaal niks uit denk.
     

Deel Deze Pagina