Wat vinden jullie van Loeka (Luca) als meisjesnaam? Geweldig of helemaal niks? Stoer of lief of gedateerd of ?
Luca (of bedoel je de schrijfwijze Loeka?) ken ik alleen als jongensnaam, voor een meisje vind ik het persoonlijk niet zo geslaagd.
Luca vind ik voor een jongen maar Loeka voor een meisje vind ik wel kunnen.. ken een meisje wat Loeke heet.
Bij Loeka moet ik aan Loekie de Leeuw denken, bij Luca heb ik dat niet. Verder vind ik het voor een jongen een leukere naam dan voor een meisje, maar ik vind het voor een meisje wel kunnen (Luca dus, Loeka vind ik echt niet leuk).
Niet mijn smaak, maar het kan wel, al zou ik 't wel gewoon schrijven als Luca (ik moet idd ook aan Loekie de Leeuw denken). Bij Milan op 't kdv zit een meisje met die naam (Luca dus). Je spreekt het bij haar overigens wel uit als Luuka, dat vind ik zelf ook mooier.
Ik heb op niet leuk gestemd, maar nu ik het een paar keer heb gezegd vind ik het wel oke!maar de schrijfwijze vind ik niks!
Ik ken ook een meisje dat Luca heet. Voor mijn weten was het dan dus ook een meisjesnaam en weet niet anders. Ik vind het een leuke naam voor een stoere meid. Loeka vind ik geen mooie schrijfwijze.
Luca is een jongensnaam, het is gewoon italiaans voor Lucas. Ik ken een meisje met de naam Luca maar vind het echt geen meisjesnaam, ook niet met schrijfwijze Loeka.
Iedereen heel erg bedankt voor de reacties. Wij kende het vooral als meisjesnaam. Komt voor in een liedje van Suzanne Vega. Jaren 80 muziek. Gezien de reacties (loekie de leeuw LOL) zal dit het ook niet gaan worden.