Mijn zoontje van 11 mnd heeft flink de waterpokken gehad. Nu zijn de korstjes er bijna allemaal vanaf. Maar ik zie op sommige plekjes echt wat littekentjes ontstaan.. Ik heb al de bekende middeltjes gesmeerd toen hij de waterpokken had, maar kan ik nu nog iets doen/smeren zodat de littekentjes nog zo veel mogelijk weg trekken? Ik weet dat er zo'n zalf voor volwassenen is, maar denk niet dat dat bij baby's mag?
Helaas eigenlijk helpt niets tegen littekens er is nog geen wondermiddel. Wel kan je dar verminderen. Mijn dochter zit vol met kleurlittekens na hvm ziekte: paarse vlekken huid wel glad. Ook beet op wang 3mnd geleden zit nog steeds. Enige wat nog beetje wil helpen langdurige gebruik is Staudt littekenscream. Vitamine e indd en silicone belaagrijke componenten. De rest moet huid zelf oplossen met jaren zeg maar... Gelukkig mijn dochter krijgt volgende week vaccinatie waterpokken anders ga ik janken als ze nog meer littekens krijgt..
Dank je Lies1611 en Tessy1985! Ik zal eens kijken wat hier in de buurt verkrijgbaar is Piccolina, ik weet dat er geen wondermiddeltjes zijn en het lichaam dit zelf moet doen, maar als er iets is wat een beetje helpt doe ik dat graag! Wel vervelend dat je dochtertje al zo veel littekentjes, hopelijk trekt het in de loop der tijd nog weg!