Bpanthen voor de billetjes en schrale plekjes van Kyra en mijn tepels in het begin (nu helemaal geen lsat meer van). Sudocreme gebruik ik voor de smetplekken omdat de zink in de creme een beschermende laag vormt en de zever minder makkelijk contact met de huid maakt.
BEPANTHEN! Smeert heerlijk luchtig uit... trekt snel in zonder sporen achter te laten. En het werkt effectief. Mijn meisje had tussen de billen en liezen kleine rode blaasjes.. Dat is nu alweer sterk minder na 3x smeren met Bepanthen!
die billenbalsem van weleda is echt fijn hoor! wat trouwens ook heel erg goed werkt bij open plekken is zinkolie van dr. swaab. is oa bij etos verkrijgbaar in een pot. als mijn zoon open plekken heeft smeer ik het daarmee in en de volgende verschoning ziet het er al veel beter uit..