Hallo allemaal, Ik heb pas de allerkleinste opblaas badje gekocht voor mijn dochtertje voor straks in de zomer als ze erin kan zitten (ze is nu 7 maanden, 3 weken en 1 dag) Nu zag ik dat je een Zand en Water Schelp Zandbak heb die je dicht kan klappen: Bekijk bijlage 385862 Mijn vraag is: Wat is jullie ervaring mee? Is het handig of de moeite waard? hoelang gaat zo'n schelp mee? Hebben jullie een zand en water schelp en badje samen apart? Alvast bedankt
Hier een apart badje in de zomer, waar wij zelf ook bij kunnen . We hebben wel een schelp voor zand. Ik wil hem altijd kunnen afsluiten ivm katten dus dan gebruik ik 1 schelp als deksel.
Hier idem. Ik zou geen water én zand in die schelp doen, de kans dat het een modderbad wordt is zéér groot, haha. Maar hier ook een schelp enkel voor zand en dan een badje (zijn badje van in ons bad) dat ik ook kan buiten zetten in de zomer.
Haha daar zat ik zelf ook aan te denken maar wilde er alleen water in doen hihi of ooit een keer apart/los zand zonder dat er water in zit Dus wel aan te raden?
Hier een schelp voor alleen zand. Onze oudste van 5,5 is er nog prima tevreden mee. en we hebben dan een los badje..zoals op de foto ziet leuk uit, maar na 5 minuten wil je het niet meer zien denk ik.
ik heb een kleine maat schelp voor zand, en als het gewoon lekker weer is doe ik water in de andere helft. Maar dat is dan niet echt als badje maar meer als "zand-en-watertafel" om mee te spelen. Als het echt warm is en we willen zwemmen zet ik het hele grote bad neer, waar we met zn allen in kunnen.
Als je al een zandbak hebt en je gebruikt nog een los zwembadje dan geeft dat toch hetzelfde effect? Of gaan de kinderen dan op miraculeuze wijze niet meer kliederen met water en zand? Bij mij in de tuin staat zo'n schelp, bij normaal gebruik gaat hij jaren mee. Ik gebruik hem voornamelijk als zandbak, omdat ik het fijn vind om de zandbak af te kunnen sluiten. Het andere gedeelte gebruik ik zomers weleens als zwembadje, het kliederen valt wel mee. Echter heb ik vanwege de hoeveelheid opvangkinderen die ik heb meestal een los bad staan, want anders wordt het wel erg krap. Maar voor 1 of 2 kinderen vind ik het hartstikke handig
Wij willen ook zo'n schelp, als zandbak en als pierebadje. Maar je kan ze toch loskoppelen? Was laatst bij de intertoys, lagen ze opgestapeld, in elkaar. Als ene helft als zandbak hebt en andere helft als zembadje, is er toch geen probleem met geklieder?
Ik kreeg laatst de tip van iemand om niet een schelpvorm te kopen maar een bloemvorm, vanwege dat die gewoon glad is van binnen en niet de ribbels heeft die een schelp wel heeft
Het grote zwembad staat in een ander gedeelte van de tuin en heb vorig jaar de schelp wel een paar keer als zowel zandbak als pierenbadje gebruikt:
Ik hebde bloem variant. Deksel ervan is los. Zand zit er standaard in, en wanneer het echt warm is gebruiken we deksel voor badje. Superfijn! We hebben OK groter opblasbad gehad, maar dat vind ik snel te veel gedoe. Ja je kan er zelf ook bij, maar in de praktijk heel weinig gebruikt. Dit badje zet ik gewoon tuinstoel naast en ga dr met mijn blote voetjes in. Zoon is nu 5 en vind het nog steeds prachtig. Al wordt het water nu vooral gebruikt om de plantjes mee water te geven. Ook prima vermaak natuurlijk😀
TIP: Bij de blokker hebben ze een kleine roze uitvoering voor 13 euro Zwembad/Zandbak schelp (roze) | Blokker
Misschien heel dom, maar vanaf welke leeftijd kan je kindje in de zandbak? 27mama bedankt voor je tip.
Wij hebben een soort schelp in de vorm van een krab en ze speelt er graag in sinds ze een maand of 14/15 is. Eerder vond ze het een beetje vies volgens mij. Ze is er nu niet meer uit te slaan ha ha!
Wij gebruiken de schelpen voor de honden tijdens de hete dagen. Kunnen die ook lekker pootjebaden. En dan gaan ze 2 a 3 zomers mee. En denk dat ze dan wel.heel wat meer te verdragen hebben met.onze bakbeesten die erin graven door heen rennen duiken en rollen. Dus kwaliteit is prima. Het water gooi je er toch s avonds weer uit dus wat maakt het uit als er wat zand in zit. Onze zoon vond de zandbak.leuk toen hij zelf wat kon lopen...