Zand erover deel 2! Gezinsuitbreiding 2009/ 2010

Discussie in 'Jonge moeders' gestart door Lt20, 21 jan 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nikske89

    Nikske89 VIP lid

    3 mrt 2009
    6.374
    0
    36
    Vrouw
    Doktersassistente
    Limburg
    Hon je bent zeker niet te blij, je kunt nooit te blij zijn!! Ik zou het zelf ook van de daken schreeuwen als het eindelijk zover is...

    Echt meiden ik gun het jullie uit de grond van mijn hart, maar soms is het gewoon moeilijk.

    Ik ben blij dat ik dat eerlijk tegen jullie kan zeggen.

    Liefs
    xxxxx
     
  2. Lt20

    Lt20 Niet meer actief

    Goedemorgen!

    Hoe is ie hier? Iedereen lekker van de vrije daagjes aan het genieten?

    Zaterdag was een hele gezellige dag, helaas heb ik niet het schoolgeld van ons meisje bij elkaar verdiend.. Gister weer een onwijs luie hangdag gehad.. Voor vandaag heb ik nog geen idee, T. is werken en heeft mn auto mee dus kan niet veel kanten op..

    Volgend weekend is onze date :D!! Honey; nog spulletjes besteld of ga je die dozen maken? Wonder; de volgende keer ga je wel mee he!
    Nik; ben benieuwd naar onze spulletjes, had je toevallig nog ergens dat volumevlies gezien anders ga ik morgen maar is rondbellen?

    Ik zal vandaag wel thuis blijven dus bliek vanmiddag nog wel een keertje..

    kus kus
     
  3. wonderbaby1

    wonderbaby1 VIP lid

    9 jan 2010
    7.063
    90
    48
    Noord-Brabant
    hee meiden!

    fijne paasdagen gehad?
    net ff wezen winkelen. (had een hoes voor om aankleedkussen van wibra, kei lekker zacht)

    haha lt had je geen schoolgeld gewonnen? helaas! meestal win je ook niks in 't casino :(

    ja ik ga de volgende keer echt mee vind 't helemaal niet leuk dat ik niet mee kan!! had dat juist op tijd afgesproken en ze zouden eigelijk niks doen (Svader is ziek geweest en kan drukte niet aan) en nou toch uitgebreid uiteten met fam. :S

    gauw een nieuwe date plannen!! haha

    nog wat gedaan vandaag lt? je kan niet veel zonder auto he..

    de rest nog wat gedaan?

    xxx
     
  4. wonderbaby1

    wonderbaby1 VIP lid

    9 jan 2010
    7.063
    90
    48
    Noord-Brabant
    honey nog 3 daagjes tot de echo! gefeli met je 7 weekjes!

    nik jullie hebben bijna de afspraak met de inf.arts. ben je daar zenuwachtig voor? wat vragen/doen ze dan allemaal?

    xxx
     
  5. honeyy

    honeyy VIP lid

    5 nov 2008
    7.635
    44
    48
    verkoopster babyspeciaalzaak
    hee meiden!!

    Dankje won!! :D Echt jammer dat je niet mee gaat :( het is inderdaad super spannend! vind het nog spannender (is dat eigenlijk wel een hollands woord?:p) om het tegen mn ouders te vertellen!

    LT; ik denk dat ik van die dozen ga maken.. heb echt niks met een vogelhuisje :).. Hoe gaat het met jullie?

    Nik; hoe gaat hij met jou? ik dacht dat je dond. je nod had? :) echt spannend! hoop dat je echt 2 mooie strepen zie!! :)

    Hier vandaag gewinkeld :) naar de babydump geweest! echt super druk!! ook niet veel gekocht, hydrofiele luiers, spuugdoekjes en paar witte rompers meer niet.. kon echt niet rustig kijken enz! Wou eerst de bugaboo, maar vind hem toch te laag hihi F. is best wel lang en dan ziet het er niet uit! :p

    Zaterdag gelukkig onder de rosé uit gekomen..:) gewoon gezegd dat ik te moe was en te snel vd kaart zou zijn *lol* roept ze zondag, kom je vanavond een roseetje drinken.. *shit* vliug maar even de migraine te voorschijn gehaald hihi,

    jullie fijn weekend gehad?

    liefs xx kus
     
  6. Lt20

    Lt20 Niet meer actief

    Nog een paar daagjes en dan mag iedereen de waarheid weten he!!
    Gefeliciteerd met je 7 weekjes..

    Die dozen zijn ook heel leuk, heb ook niet veel met een vogelhuisje maar er zit een muziekdoosje in dus dat vind ik wel heel leuk.. Dan moet je denk wel je eigen materiaal regelen, k weet niet wat je allemaal nodig hebt?

    Je weet dat er over 2 weken mama mazzel dagen zijn he? Dan had je 20 % op je hydrofiel luiers gekregen enzo.. (mss een tip om er ook een paar bij de HEMA te halen daar hoor ik de beste verhalen over)

    Spannend zeg over een paar dagen zie je jullie boontje :D..

    Kus
     
  7. honeyy

    honeyy VIP lid

    5 nov 2008
    7.635
    44
    48
    verkoopster babyspeciaalzaak
    hee meid!

    dankje!

    ja ik weet het 21 april, waren die dagen volgens mij.. maar wou perse iets kopen :p wil op die dagen badje kussen etc halen.. :) scheelt toch weer, :D

    haha ja ons boontje.. zoo spannend!! heb echt heel de dag al de zenuwen over don.avond. over hoe we mijn ouders het vertellen :p

    Vandaag nog wat gedaan?

    liefs xx
     
  8. honeyy

    honeyy VIP lid

    5 nov 2008
    7.635
    44
    48
    verkoopster babyspeciaalzaak
    ik weet toch niet meer hoelaat ik bij de vk moest zijn.. ooh erg!

    *schaam schaam*
     
  9. Lt20

    Lt20 Niet meer actief

    Misschien kun je naar de echo op de koffie gaan en dan iets lekkers meenemen? Bonbons met muisjes, slagroomsoesjes met muisjes etc..
    Echo in lijstje doen en geven? Zat ideeen op zw.pagina te vinden toch?

    Had je de doos bij Babydump opgehaald?

    xx
     
  10. Lt20

    Lt20 Niet meer actief

    Dan bel je morgen toch, heb je het nergens opgeschreven of hier getypt?
     
  11. honeyy

    honeyy VIP lid

    5 nov 2008
    7.635
    44
    48
    verkoopster babyspeciaalzaak
    hihi alles al afgezocht.. ik bel morgen inderdaad :p wel echt erg! haha..

    ja had de doos opgehaald! vond hem best leuk!.. er zat in;
    knuffeltje,
    romper,
    kado bn van 5€.
    lepels voor hapje.
    en een beker :)

    wij gaan een fotolijst geven met een gedichtje;

    Je kan me nog niet horen,
    je kan me nog niet zien,
    maar als ik 26 nov word geboren
    mag ik dan in dit lijstje misschien??

    denk echt dat mn vader in shock raakt ofzo :p

    liefs xxx
     
  12. Lt20

    Lt20 Niet meer actief

    Dat gedichtje had mn nicht ook gedaan, echt schattig :D!!

    Je vader had toch al wat spulletjes verzameld toch? Denk je dat jouw/ zijn ouders iets vermoeden?

    Als ik in de buurt van Eindhoven kom dan zal ik hem toch maar is ophalen..
     
  13. honeyy

    honeyy VIP lid

    5 nov 2008
    7.635
    44
    48
    verkoopster babyspeciaalzaak
    hij is echt leuk voor de heb ;)

    vond hem op internet :p

    Mn moeder heeft een vermoede.. was vorige week zondag echt ziek! hoofdpijn,moe misselijk.. dus mn moeder zo uit het niets volgens mij ben je zwanger, ik was ook zo ziek toen ik inverwachting was van jou.. pff gelukkig met een hoop gemopper van mij kant er vanaf gekomen..

    mn s-ouders vermoeden niets, die zeiden toen straks zelfd; dat ze nog maar eventjes genieten en wachten.. nou oeps.. :p

    hahah ja mn vader heeft al gehamsterd.. :p wel leuk mja..ben echt zo nerveus haha of mn pa raakt in shock of huilt...

    Hoe had jij het verteld?

    xx
     
  14. Lt20

    Lt20 Niet meer actief

    De bedoeling was om het samen met T. te doen maar die was aan het werk toen ik positief testte.

    Plan was om met zn 2 langs te gaan en iets lekkers mee te nemen. Uiteindelijk heb ik het via de telefoon verteld hahaha.. Ze zijn toen meteen hierheen gekomen en door het dolle heen..

    Ouders van T. hebben we het de dag erna verteld en die hadden het echt niet verwacht. (zn broer had een week eerder verteld dat er een kleine onderweg is)

    Wat lief van je vader! Ben benieuwd naar zn reactie :D

    xxx
     
  15. honeyy

    honeyy VIP lid

    5 nov 2008
    7.635
    44
    48
    verkoopster babyspeciaalzaak
    ik ook pff.. krijg er gewoon buikpijn van!! vind het zoo eng! vooral tegen mn werk.. mja we wachten maaar af!

    Meid ik ga lekker mn bed in!

    Weltruste

    Liefs xxx
     
  16. Lt20

    Lt20 Niet meer actief

    Maar waarom heb je de zenuwen voor je werk dan? Omdat je daarna minder gaat werken of om een andere reden?

    Slaap lekker xxx
     
  17. honeyy

    honeyy VIP lid

    5 nov 2008
    7.635
    44
    48
    verkoopster babyspeciaalzaak
    uhm, vooral omdat ik denk dat ik mijn ontslag krijg! er werkt niemand met jonge kinderen.. allemaal die 12 of ouder zijn ;) en ook voor minder uren.. denk dat hij me die niet wil geven, en dat hij het zegt als; 47 uur of niks..

    tja misschien valt het wel mee..

    Liefs xx
     
  18. Lt20

    Lt20 Niet meer actief

    Dat zou wel mooi balen zijn zeg!

    Hou maar wijs je mond dicht en dan zul je zijn reactie wel merken..
    Stel dat ie moeilijk doet dan heb je nog een paar maanden de tijd om iets anders te vinden en anders zou je eventueel naar je bevalling kunnen solliciteren? Laat je niet gek maken he!!

    Werkse vandaag xxx
     
  19. honeyy

    honeyy VIP lid

    5 nov 2008
    7.635
    44
    48
    verkoopster babyspeciaalzaak
    nee, dat zoiezo niet, heb al mn diploma's en zelfs nog extra diploma's dus vind heus wel iets ;)

    wat een lekker weer vandaag!!! :D

    Lt vandaag ook werken?

    Liefss xx
     
  20. wonderbaby1

    wonderbaby1 VIP lid

    9 jan 2010
    7.063
    90
    48
    Noord-Brabant
    lt gefeliciteerd met je 23 wk!!

    ik vond die doos van babydump ook best leuk! zit ook een zeehond knuffel in en die heb ik ook nog gehad toen ik baby was dus vond die wel grappig.
    wij zijn daar toen ook op een vrije "zondag" geweest en toen was 't ook ontzettend druk! eigelijk niet om te doen maar ja toch geslaagd gelukkig!

    klinkt wel leuk dat lijstje zeg honey! ben benieuwd hoe ze reageren!

    moet zo nagels doen. om 10 over 10 is ze op station en om 13u komt iemand anders, een nieuwe. dan om 15u wat met vriendinnetjes drinken op terras, wat een mooi weer vandaag zeg! dan om kwart voor 6 aanrijden om vriendlief te halen en dan moet ik tussen 6 en kwart over 6 bij collega zijn, hebben vanavond curcus in apeldoorn.
    jezus wat een druk programma haha

    nik ga je toch donderdag testen of wacht je af? zou wel erg speciaal zijn als je positief zou testen! net voor de mmm!

    xxx
     

Deel Deze Pagina