Ja, dat handje, dat is het "probleem". Dat geldt ook voor het terugrollen. Af en toe doet ze dat wel, maar vaak weet ze niet hoe ze haar hand dan moet houden. Wat ik trouwens bijzonder grappig vind: als ze iets wil en het lukt niet, gaat ze grommen! En wat ook wel grappig is: toen ze het kunstje eenmaal doorhad, vroeg ik me al snel af waarom ik zo graag wilde dat ze dat kon. Want ze rolde op haar buik en ging dan vervolgens liggen miepen met haar hoofd op de handjes Het was duidelijk dat ze weer terug wilde. Dus ik haar terugrollen en hup, daar ging ze weer. Echt een paar keer achter elkaar deed ze dat. En ik maar denken: blijf nou toch even lekker op je rug liggen, suffie. Bleek dat ze een enorme poepbroek had! Haha, logisch dat ze niet op haar rug wilde blijven liggen
ja hier ook, wat dat betreft echt een meisje he!!! Ja ze moeten het nog even uitzoeken he wel heerlijk om dat te zien, ook wel zielig maar ja ze moet het zelf leren anders snapt ze het nog niet.. Hahaha nee dan zou ik ook niet meer willen met een poepbroek!!!
Mijn zoon is nu 11 maand. Hij rolde ook maar echt rond 9 maand (af en toe een toevalstreffer niet meegeteld). Ik dacht ook altijd dat het gewoon 'luiheid' was...of gewoon geen behoefte aan. Nu vind ik hem nooit meer recht in zijn bedje Kruipen doet hij ook niet. Hij tijgert sinds hij 10 maand is, en zit zelfstandig sinds 7/8 maand. Daar was hij dan wel weer snel mee. Hij kan goed op zijn beentje staan nu, maar zichzelf rechttrekken doet hij niet. Hij kan het nochtans wel, maar hier ook de aangeboren luiheid van zijn mama denk ik .