Zijn er sporten voor een 3,5 jarige, we zaten nu op peutergym maar die is ermee opgehouden en dat vinden we superjammer!! Want hij genoot ervan, we wonen in Helmond (mocht er iemand hier in de buurt iets weten) maar in het algemeen is er nog iets wat je dan al kan doen. Zwemmen enzo is niet van toepassing want het MOET juist een sport/aktiviteit zijn die zonder mama gaat maar met de groep, das voor hem heel belangrijk en ook aangeraden om hem te helpen met zijn sociale achterstand (door tijdelijke slechthorendheid op gelopen) Ideeen zijn welkoM!!
Jammer mijn dochter is toevallig vandaag begonnen met kleutergym, hebben ze dat ook niet meer? Judo hebben ze ook weleens vanaf 3 jaar, is misschien ook leuk voor hem?
Jammer dat het helemaal vervallen is; hier hebben we de keuze uit peutergym met papa of mama en kleutergym vanaf 3 zonder ouders. Judo is een hele goede sport met veel (spelenderwijs hoor!) disipline, leuke spelletjes, valtechniekjes en wat worpjes.
Hier gaat de peuter (ouder&kind gym) over in kleutergym. Op de sportschool in de buurt hebben ze judo vanaf 4 jaar (bijvoorbeeld). Je kan in je omgeving eens rondbellen/mailen. Elmo
ja ik ben al even aan het rondkijken geweest en zal ze morgen eens bellen, klinkt namelijk wel leuk!!! Het gaat niet echt om "sport" maar wel om lekker op een leuke manier bezig zijn met andere kindjes..
Haha ik vergeef het je ! @Isademi: judoverenigingen hebben ze in elk geval, heb er weleens een judowedstrijd gehad. Judo is een hele mooie sport helaas wil dochter gymen en geen judo, kijken of ik straks meer succes heb met zoonlief .
ja ik had al wat op internet gezien, ga morgen eens bellen, iets met de hechte band die hadden vanaf 3 jaar al leden, andere vanaf 4 jaar..