Volgende week is de diplomauitreiking van mijn broertje hij is (officieele uitslag volgt nog maar is al bekend) geslaagd voor zijn mbo opleiding. Nu heeft mijn man een belangrijke afspraak kan die echt niet onder uit (werk) Mijn opa en oma gaan mee en mijn moeder gaat mee. Ik heb een hele goede band met mijn broertje (gekregen na het overlijden van mijn vader) dus wil er echt heel graag heen en hij heeft al aangegeven het heel erg op prijs te stellen als ik ook kom. Nu had ik oppas, maar helaas door emotionele omstandigheden kunnen zij niet meer (is echt geen optie nu en wil ik ook echt niet hun ook niet trouwens) Vorig jaar waren er kindjes echt kleine kindjes bij, dus zou het een optie zijn hem mee te nemen, ik weet dat ik mijn broertje enorm teleurstel als ik niet kom. Het begint al om 18 uur en is om ongeveer 20 uur afgelopen ik kan met de auto. Ik twijfel heel erg maar mijn gevoel zegt speen mee drinken mee en gaan.
hangt een beetje af van je kind: mijn dochter kon gerust mee en was dan lief en stil aan het rond kiken op schoot. Mijn zoontje neem ik in geen 100 jaar mee! Hij zou de tent afbreken en zeker niet stil blijven zitten op schoot. als je zoontje in de 1ste catergorie valt zou ik het doen, qua tijd moet het kunnen voor een keertje. Die van mij hebben er weinig last van en vinden het prima om eens wat later in bed te liggen en halen dat wel weer een keertje in.
Ik weet dat het een hele leuke uitreiking is met heel veel muziek en "toneel" (dus vermaak) Zoonlief is redelijk goed in toom te houden zeker in een vreemde omgeving. Ik denk dat we het gewoon gaan gokken ik ga gewoon een beetje bij de uitgang zitten gaat het niet ben ik zo buiten met hem.
Gewoon lekker meenemen Je kunt het altijd proberen. Gaat het niet kun je dan altijd weer gaan. Maar als het leuk is vermaakt die kleine zich vast prima. Buggy mee, en gaan met die banaan
Ik werk zelf in het (voortgezet) onderwijs en bij ons zijn er ook vaak kleine kindjes (broertjes en zusjes) bij. Geen enkel probleem hoor. Als je je zorgen maakt, ga je dicht bij de uitgang zitten en je laat je zoontje af en toe een rondje rennen door de gang. Ik zeg dus: doen!!
Fijn te horen, ik was er laatst al voor een bijeenkomst met zijn afstuderen en vroegen zijn mentoren al naar onze zoon. het is het enige en 1e neefje van mijn broertje dus hij heeft het regelmatig over hem. Dus had al niet verwacht dat het grote problemen zou geven. Ik neem wel wat spulletjes voor hem mee en ga idd dicht bij de uitgang zitten en als het nodig is kan ik zo naar buiten sneaken, buggy kan niet mee het is een theater zaal dus moet allemaal trappen op. en de buggy kan daardoor niet mee. maar oma is er ook bij dus kan die daar eventueel ook bij zitten, ik heb goede hoop dat het goed gaat komen.