Hoi allemaal, Ik heb deze maand een temp kaartje waar je bijna een lineaal naast kunt leggen. Zegt dit iets?? Ik vind het er wel goed uitzien, maar weinig hoopvol. Helaas heb ik geen temp kaartje van mijn zwangerschap, dus kan ook niets vergelijken.
Hoi Mykelti Je kaartje ziet er inderdaad goed uit maar helaas zegt het nog niks met zekerheid.. hoeveel lf heb je er normaal tussen zitten?
Dit is pas de 2e cyclus dat ik temp. De vorige staat onder de huidige in de link, volgens mij. Deze vorige cyclus was na de currettage, dus die was 48 dagen. Normaal was ik altijd 31/32 dagen en LF weet ik niet, was vorige cyclus gewoon netjes 14 dagen. Nu echter redelijk late eisprong gehad. Maar ik zie overal (ook bij de zwangeren) cycly die heel fluctueren en bij zwangerschap echt een stijgende temperatuur. Ik hoop natuurlijk erg op weer een (nu hopelijk goede) zwangerschap. Maar dat doen we hier allemaal volgens mij!!!
Ik zou nu ook een lf van 14 aanhouden en dan gaan testen. Ja het kan erg verschillend zijn, sommige zwangere hebben een stabiele temp en sommige niet. Maar het ziet er nu goed uit hoor! Dus ik duim voor je!
Toen ik zwanger bleek te zijn van mijn zoontje, vloog mijn temp in de dagen na de eisprong echt alle kanten op, met duidelijke pieken tijdens innestelling. We zijn nu voor een tweede kindje bezig, en ook dit keer hou ik mijn temp weer bij. Vorige maand bleef mijn temparatuur veel te stabiel na de eisprong. Mijn temp was ieder eochtend 36.8 of 36.7, meer variatie zat er niet in. Mijn gevoel bleek terecht: ik was inderdaad niet zwanger. Ieder vrouwenlichaam is anders en daarom hoeft het ook vast niet te betekenen dat een stabiele temparatuur geen zwangerschap voorspeld. Maar wellicht zou je het wel als indicatie kunnen nemen. Succes!!