Zo jammer dat het dan zo breed uitgemeten moet worden in de pers.. waarschijnlijk is dit juist de reden dat ze vertrokken is.
3500 gepind? Hoe dan? Ik krijg zelf maar 1250 uit de muur en ik ben meerderjarig. Een minderjarige heeft als het goed is een veeeeeeel lagere paslimiet.
ik las het net, het eerste wat ik dacht die is toch weg gegaan. Zo ja hoop ik dat allles goed met der gaat, vooral met dit weer.
Ik vraag me af hoe zo'n jong 14-jarige meisje aan 3500 euro komt. Heeft ze zoveel geld op haar rekening staan? Ik toch echt nog niet op die leeftijd hoor. Hoop dat ze gauw van zich laat horen waar ze is.
Niet echt een slimme zet van Laura. Die mag van de rechter straks helemaal niet meer alleen met d'r zeilboot rond de wereld. Van dat geld vind ik ook vreemd. Krijg het gevoel dat pappie en mammie er misschien wel achter zitten. Echt heel dom.
Lijkt mij toch echt niet zo'n stabiel meisje. Echt een puber die haar zin niet krijgt. Flinke huisarrest als ze thuis komt en een heropvoeding. Wat denkt ze wel niet. Ze is nog maar 14 maar doet alsof ze al volwassen is.
is dit niet een truc om onder leerplicht uit te komen? Die 3500 euro is misschien in een paar dagen achter elkaar opgenomen en waarschijnlijk heeft ze een pasje van pa...
Ik denk idd eerder dat papa's rekening geplunderd is (met of zonder medewerking van hemzelf). Voor 3500 moet ze ruim een maand lang dagelijks haar max pinnen met haar jongerenpasje Nou ja, ben ik elk geval blij dat ze haar niet zomaar de wereld hebben laten rondreizen, want echt stabiel klinkt dit niet allemaal. Hopelijk is ze gauw weer veilig terecht!
Ja het geld zou inderdaad niet van haar eigen rekening zijn op die leeftijd. En ach zo bewijs ze ook maar weer dat hoe volwassen ze zich ook kan gedragen een puber blijft een puber! En dus zeker nog niet verantwoordelijk genoeg om in haar eentje zo'n zeiltocht te maken.
hm, ik begin nu ook t idee te krijgen dat dat kind wat aandacht te kort komt.... maar ik hoop wel dat alles goed komt en ze veilig is en blijft!
Ik denk dat dit een groot probleem van die ouders is. Zij is alleen maar een product van de opvoeding van die 'ouders'. Groot gelijk dat ze onder toezicht is geplaatst. Ik vind die vader ook echt een lapzwans, ik ben benieuwd waar hij zijn dochter heeft gedumpt, want ik weet zeker dat hij er achter zit.
We weten natuurlijk niet wat er aan de hand is, maar als zij is weggelopen oid dan weet men in ieder geval zeker dat zij niet volwassen genoeg is om alleen de wereld rond te reizen. Vind het maar een vreemd verhaal!!
Ze woont bij haar vader, moeder was het er niet mee eens dat ze ging zeilen. Maar ja, dit had men toch kunnen verwachten......een meisje van 14 die wil zeilen, een vader die er niet op tegen is, heel nederland met een mening over deze kwestie en een behoorlijke negatieve aandacht voor Laura in kwestie. Men had dit uit de media moeten houden en dat meisje veel beter moeten begeleiden....zo ook die vader! Dit heeft niets te maken met het feit of ze nu wel of geen puber is of ze nu wel of niet volwassen is maar het feit dat vooral de media dit soort dingen zo ontzettend opklopt. Ik hoop dat ze veilig en wel thuis komt! en dan veel beter begeleidt gaat worden in haar wensen en dromen en helemaal in wat er mogelijk is voor een meid van 14