Ik heb een ikea hemnes 8 ladekast die ik als commode wil gaan gebruiken. erg handig al die lades, maar, wat is handig bij de inrichting? wat hebben jullie er allemaal in liggen en waar?
In de bovenste lades alle kleding die meteen past. La met rompers, 1 met broekjes/leggings sokken ed en 1 met shirts/truien/mutsen. Andere la bovenin voorraad luiers (en verder op de grijp in een mand bovenop). Middelste lades: spuugdoeken, hydrofielen luiers en washandjes, overtrek voor aankleedkussen. Andere middelste: slaapzakken. Onderste: ene la alle kleding in de volgende maat (62 dus) en de andere lade heb ik nog leeg!! Ik vind deze indeling super fijn en was op advies van een vriendin die kraamverzorgster is!
Ze hebben van die bakjes voor in de lades... die lijken mij ook erg handig! Leuk dat je die van Hemnes hebt, trouwens. Ik wil ook de babykamermeubels kopen uit de Hemnes-serie De grijze kleur. Mooi kleurtje op de muur!
Wij hebben een blanke houten versie gekocht tweede hands en zelf geschilderd. Alleen komen er op de grote lades nog gekleurde knoppen. Ideaal zo'n kast. Ik heb in de middelste lades de kleertjes voor de rest moet ik het nog indelen. Vind de kast vooral fijn omdat er ook ruimte zat is vooral ons mannetje ouder is. Er kunnen zoveel kleren in
ik ben er ook heel erg blij mee. die van mij komt van marktplaats. voor 25 euro op de kop getikt. hij was houtkleur en heb hem wit geverft. donkergrijze muur erbij, en roze accenten
Ik heb 'm trouwens ook van marktplaats. Was nog super mooi en als nieuw, hele nette mensen. Heb er 100 euro voor betaald. Toch de helft van wat ie nieuw kost. Altijd mooi mee genomen. die van mij is gewoon wit en dat blijft ie ook.
Ik heb bij de ikea bakjes gekocht, die precies passen. Even een foto zoeken... Deze http://s3-ec.buzzfed.com/static/enhanced/webdr03/2012/12/27/19/enhanced-buzz-25854-1356654626-1.jpg stond op Pinterest. Oh ik zie nu pas dat je de 8 ladenversie bedoelt... oeps. Ik heb die met 3 lades. DAar passen die bakjes precies in en dan houd je 2 vakjes over, maar daar leg je gewoon spullen in.
Die heb ik ook, maar dan voor in de Malm-serie die we in de slaapkamer hebben. Bevalt prima! Ideaal om sokken, bh's en onderbroeken in te doen Overigens bedoelde ik dus ook deze bakken! Je kunt ze ook anders indelen hoor, of meerdere sets kopen