Gelukkig vind ik ananas erg lekker, heb het ook maar (weer) geprobeerd in het kader van 'baat het niet dan schaadt het niet'. Het baatte in elk geval niet. Trap op, trap af ook niet, kreeg alleen erg moeie benen. Het 'lot' tarten door lekker ver van huis te gaan zonder iets hielp ook niet. Heet eten hielp ook niet. Lekker alle boodschappen in huis gaan halen (incl. dozen bier, kattengrid en andere zware zooi) ook niet. Had ook al weken heel vervelende harde buiken en nep-weeen, ben met 41+3 ingeleid en dat hielp wel. (in anderhalf uur was ie er )
hier helpt ook nog niet.. ananas komt er bij niet in haha.. sex vant weekend nog gehad maar nog geen beweging hierbinnen.. veel lopen ook nog niet gewerkt.. ben net de 38 weken gepasseerd dus probeer nog niet zoveel, begin ik eind van de week wel eens mee.. pittig eten enzo.. wonderolie word hier bij de VK ook afgeraden i.v.m. poepen in het vruchtwater.. was zoieso niet van plan om dat te proberen haha..
Liep al vanaf 34 weken met voorweeën. Daarna sex geprobeerd, werkte niet, wonderolie gedronken, alleen maar aan de dunne gegaan. Gestript met 40 wkn en 4 dagen, bevalling is uiteindelijk spontaan begon met 40 wkn 6 dgn.
Hahaha hier hebben we er alles aan proberen te doen maar het hielp geen zier hoor! Vanaf de 37e week pittig gegeten (spaanse pepers haha), veel sex, hielen van m'n voeten laten masseren, bitter lemon gedronken, tepels gemasseerd tot in het oneindige (ja ik was het echt goed zat hoor die zwangerschap ) etc. etc. Maar precies op de uitgerekende datum kwam hij (pas)
kheb ananas hart gegeten bleeeeeeeeeeeh erg vies hielp niks liters tonic gedronken met als gevolg de hele nacht met maagzuur gelegen hielp niks...............sexen had ik eggggggggt geen zin meer in met 41 weken.....dus tja ik weet t niet??!!t kwam eigenlijk op t moment dat ik dacht achja ik ga gwoon de 42 weken volmaken kzou eigenlijk die dag gestript worden maar kstond op uit bed en toen hadden we de nigara watervallen haha!!!! succes allemaal
Op 1 januari week 40 dag 0 was ik mijn zwangerschap meer dan zat. Op advies van Oma framboosblad thee gaan drinken.... volgens haar had ik dan 2 kansen, of het kind zou binnen een paar dagen komen of het zou ervoor zorgen dat ik een snelle bevalling zou hebben. 3x per dag gedronken ( bleeeeeh, niet echt lekker ) en van 5 op 6 januari in precies 5 en een half uur Sven op de wereld gezet.... Dus of het geholpen heeft..... het was voor de 1e wel snel!
Ik heb alles geprobeert wat ik heb kunnen vinden maar niks hielp bij zowel me zoontje als nu... Ze komen toch pas als hun er klaar voor zijn. Ben nu inmiddels 2x gestript daarna moet je rust houden. Mijn meisje word er alleen maar schopperig van in de buik en laat je snachts lekker slapen maar verder gebeurt er maar niks. Nog geen wonder olie geprobeert maar word morgen middag weer gestript voor de laatste keer. Dan nog niks in Maandag check up en waarschijnlijk inleiden.
Hier ook uit wanhoop begonnen aan de frambozenblad thee, de ochtend erna braken mijn vliezen. Geen idee of de thee heeft gewerkt of dat kleine mijn binnenkant beu was maar hoop doet leven Bij mij kondigde de kleine zich snel aan maar de bevalling was alles behalve snel (56 uren)
23 oktober om 22:00 hart van een verse ananas gegeten en om 2:00 snachts 24 oktober begon de bevalling
Frambozenbladthee heb ik uiteindelijk gevonden bij een reform drogist. Heb stad en land afgezocht maar ze hadden het nergens anders. (ok ik overdrijf een beetje, maar ik was al bij de Tuinen geweest, bij de supermarkt (ik dacht misschien bij de zonnatura sectie) en bij de natuurwinkel). Helemaal niet duur, 50 gram (da's een papieren zak vol, het is heel licht spul) voor 1,20. Maar geholpen heeft het niet hoor.. raakte er alleen maar heel erg verstopt van. Dat kan wel kloppen, ik las ergens op internet dat het ook helpt tegen diarree.. heb het van maandag t/m vrijdag gedronken, 3 kopjes per dag zoals aangeraden. Nu drink ik het maar ff niet meer.. gewoon naar de wc kunnen is toch ook wel prettig.
Op zondagavond zijn mijn man en ik nog gaan wokken. Daar heb ik erg veel verse annanas gegeten, niet om iets op te wekken, maar ben sowieso dol op verse annanas. Nog geen 12 uur later (de volgende ochtend) voelde ik gerommel in me buik. En een paar uur later kreeg ik echte weeën. Ik weet niet of het van de annanas kwam...of dat het toeval was.
de mijne staat er niet bij, maar ook zeker niet bewust gedaan hoor (33.1) shoppen! tjsa, t is een meid he? de dag dat ik 37 weken ben, is dezelfde dag dat het salaris gestort word, en word weer een meisje. wie weet..
Bij mij heeft niets geholpen, alleen het mentale aspect, als er morgen nog geen activiteiten zijn gaan we strippen, half uur voor mijn afspraak braken mijn vliezen
Ik ben nog niet bezig met het opwekken of iets....maar weet wel dat frambozenbladcapsules verkrijgbaar zijn bij de tuinen. Ze zeggen dat et niet de bevalling opwekt maar je baarmoedermond weker maakt en minder bloedverlies etc etc. Toch lijkt t me erg eng om te gebruiken!! wie weet dat ik er aan het eind anders over denk.
ik werd gestript en de volgende dag kreeg ik hele licht weeen. in de avond ook nog steeds we zijn toen auto gaan rijden en toen werden de weeen heel erg 6 uur later volledige ontsluiting en later is mijn zoontje geboren via een spoed keizersnede omdat het een sterrenkijker was. gr jojo
Hier helpt voorlopig niks! Gisteren gestript, nu wel heel veel voorweeën enz, maar niks. Op 'aanraden' van gyn ook nog maar eens seks, maar haalt niks uit. Geloof er ook niet geweldig in, maar blijkbaar zou seks echt wel moeten helpen, nou hier niet dus.
Al bovenstaande geprobeerd en ook nog: ananashart, tonic, lepel olie ( geen wonderolie maar gewone) NIETS hielp. Erger nog vanaf het strippen bij bijna 41 weken tot aan de 2e dosis gel in het ziekenhuis geen verandering in het verstrijken van baarmoedermond en dus startende ontsluiting. Pas na de 2e dosis gel in het ziekenhuis braken mijn vliezen, waarna het allemaal een beetje meer op gang kwam. Ik heb echter alle mogelijke stappen ( infuus, pijnbestrijding, vacuumpomp) voor de bevalling doorlopen alvorens ons meisje met de keizersnee ter wereld kwam. STOM LIJF! Maar voor jullie hoeft het niet zo te gaan, wat bij de een wel werkt doet voor de ander niets en vice versa. GEDULD en dus sterkte met afwachten!
nadat ik zowat alles had geprobeerd had ik op zaterdag avond 3 eetlepels wonderolie genomen en 6 uur later is onze dochter geboren