Heeft iemand wel eens haar bikinilijn laten harsen of dit zelf gedaan? Ik heb een pakje gekocht om het zelf eens te proberen (1e keer harsen ooit) maar ik durf niet zo goed, haha. Doe het heel veel pijn? En doe je er na tijd nog iets op om de boel te laten kalmeren? En ik ben vooral benieuwd.. is het de pijn waard?.
Ik heb het wel eens met wax strips gedaan, dat ging prima. Het is wel gevoelige huid, maar de pijn viel me erg mee. Ik pak nu een scheermesje, omdat het sneller gaat, maar voor de vakantie vind ik dit handiger.
Ik scheer.. wat me tegen staat is dat je het eerst moet laten groeien, en ik ben anti haar... Ik ben aan het kijken voor laseren.. Maar ben wel benieuwd naar de reacties..
Ik heb zo'n waxpannetje besteld met waxparels. Echt de hel hoor. Voor de zomer gebruik ik het wel weer, maar niet als het niet hoeft. Tot nu is het wel goed gegaan, maar ik kan me voorstellen dat het fout kan gaan met instellen van temperatuur en de wax te heet op je lichaam. Tip: ik liet het mijn partner doen, want ik durfde het uiteindelijk niet bij mezelf eraf te trekken. Mqar ja, het zat er al op natuurlijk..
Ik zou het zelf denk ik eerst uitproberen op een stukje van mijn been...... En vanuit daar de keuze maken of ik m'n bikinilijn ermee ga doen .
Ik heb t ooit 1 x geprobeerd, of naja de hars zat op m'n been maar durfde t er niet af te trekken Ik heb een ipl laser van Philips, ben dat ding zo dankbaar. Van mega veel ingegroeide haren en dagelijks scheren naar 1 x per week scheren en hier en daar een haar gegaan. Al z'n geld dubbel en dwars waard
Haha ja daar ben ik ook bang voor, dat ik dan niet meer durf. Misschien is een been zoals al eerder werd geopperd beter om als eerst te testen. Ik heb ook gekeken naar zo'n laser als wat jij zegt, maar voor mijn gevoel ben je daar best veel tijd aan kwijt?
Inderdaad eerst maar uittesten op je been. Je huid goed strak trekken bij het eraf halen. Evt koelen daarna.
Ik zit inmiddels op behandeling 9 en merk helaas weinig verschil. Haartjes zijn wat zachter maar voor mijn idee zijn het er meer geworden.
Ik doe in een half uur m'n onderbenen, oksels en bikini lijn. En dat moet om de week. Ik vind het wel meevallen hoor.