mijn zoontje heeft al vanaf zijn geboorte last van overmatig tranen en is vaak ook ontstoken. heb al 2 keer antibiotica zalf gekregen voor in zijn oogjes. we zijn nou vanochtend naar het ziekenhuis geweest en hebben ze helemaal zijn oogjes onderzocht. met druppeltjes zodat ze in zijn oogjes kunnen kijken. en ze vertelde dat zijn traanbuisjes zijn verstopt en dat we moeten masseren en als dat niet helpt word hij met ong 1 jaar eraan geholpen. ook zei ze dat hij michien als hij iets ouders is rond een jaar of 2 een brilletje moest. daar had ze naar gekeken. ik schrok daar best van. kunnen ze dat npou al zien dan? heeft iemand daar ervaring mee. ze zij ook dat het nog wel eens voor komt dat als ze teste dat ze michien een brilletje nodig hebben en als ze ong 2 jaar zijn en ze teste nog een keer dat het dan helemaal niet hoeft. heeft iemand daar ervaring mee. ik schrok best wel, ik zou het ook heel erg vinden als hij straks michien een brilletje moet. niet zozeer voor me zelf maar voor hem zelf. het is toch best vervelend als zo'n klein ventje de hele dag zo'n brilletje op moet en vaak worden ze ook nog eens gepest op school daardoor. daarom zou ik graag wat ervaringen willen horen/lezen. michien dat jullie dat ook hebben meegemaakt dat ze zeiden dat hij michien een bril moest en achteraf helemaal niet. liefs diane
Kijk eens in het volgende topic http://www.zwangerschapspagina.nl/viewt ... sc&start=0 Daar is er ook een kindje dat al een brilletje moet dragen. En er is ook iemand die oogspecialist die meeschrijft.
Hier ook al een baby van 8 mnd met een bril. Wel om een andere reden dan jij beschrijft. Het kan dus inderdaad.
kan inderdaad mijn zoontje was ook er snel bij met een brilletje. Heeft ze verteld welke sterkte zijn oogjes heeft. Lees inderdaad even in het stukje wat kathy bedoelt. groetjes peetje
Mijn dochter heeft ook een druppelonderzoek gehad en daaruit kijken ze idd naar de sterkte van de ogen voor een brilletje. Mijn dochter was toen nog geen 4.
mijn zoontje niet Met veel afleiden houd ie hem hooguit een uur op. Maar kan niet heel de dag naast hem zitten maar er zijn veel kindjes die hem wel ophouden hoor.
de sterkte zei ze het is geen min en geen plus het is een cilinder vormig iets ofzo snapte het niet helemaal. maar ze zei voorlopig doen we niks als hij een jaar of 2 is word het nog een keer gemeten. het kan zijn dat als ze het dasn weer meten dat hij dan geen brilletje nodig heeft. dus heb er eigelijk niet op door gevraagt. maar het was iniedergeval geen plus en ook geen min.
ik was ook 2 toen ik een bril kreeg, en bij mij zat er zon elastieke bandje aan zodat ik hem niet kon verliezen.... ik hield m wel op, want volgens mijn moeder kreeg ik hoofdpijn als ik hem niet droeg. en zonder bril zag ik een stuk minder en liep ik nogal eens ergens tegen aan haha. heb m 8 jaar gehad en ben er nooit mee gepest. en ik had nog rood haar ook.
mmm misschien ook wel, maar ook een oudere broer..... hij vond dat hij het alleenrecht had mij te pesten.... dus iedereen die er ook maar aan dacht mij te pesten kreeg met hem te maken :-D. en door hem heb ik ook wel geleerd van me af te bijten als dat nodig was.
okee.. mijn zoon heeft inderdaad ook een cillinder afwijking. maar als hij geen min of plus heeft das een goed teken toch? die van mij had al snel +6