Zondag was ik kerstkaarten aan het maken en ik vond het zo leuk dat ik me bedacht dat het ook wel erg leuk was om de geboortekaartjes zelf te gaan maken. Ik wil alles zelf doen dus niet via een site of drukkerij ofzo.. Zijn er mensen die dat gedaan hebben en mag ik het resultaat zien? Weten jullie leuke sites met mooie voorbeelden en tips?
Ik dacht hier op zp wel een clubje te vinden met creatievelingen maar heb het nog niet gevonden Maar er zijn toch vast vele meiden die het zelf gemaakt hebben?
Ik liep vandaag door de action en heb hele leuke dingen gezien om kaartjes mee te maken. Of gewoon plakboeken etc mee te versieren maar wat prima werkt als kaartversiering Ik kwam dus op hetzelfde idee, toevallig! Mooie kaarten (buitenkant) kan je bij een winkel als pipoos vinden, versieringen etc als je die erop wilt ook of dus bij de action. Ik weet niet wat voor camera je hebt, maar ik heb zelf een spiegelreflexcamera met verschillende art filters waarmee je een mooi effect kan krijgen. Denk dat ik daar een mooie foto mee schiet of 2 en die verwerkt in het hele gebeuren. Dat is wat ik tot nu toe bedacht heb Maar ik lees mee!!
Ik ben vandaag in een action geweest maar daar was niet veel bijzonders. Misschien als ik naar een andere plaats ga dat het wel meer keus heeft. Heb nu bij een knutselwinkel wat dingetjes gekocht en daar moet ik maar eens mee aan de slag... Het zal wel even duren voordat ik het juiste kaartje heb denk ik.. Heb ook nog een paar krantjes van hobby journaal en daar staan wel leuke ideeen in...
Denk dat het ook wel afhankelijk is van de hoeveelheid kaarten die je nodig hebt.... Ik ga geen 50 kaarten in elkaar staan flansen haha Maar voor een stuk of 25 is het wel te doen
Je kunt er ook ééntje maken en het design vervolgens laten afdrukken. Iets ander idee natuurlijk, kun je niet werken met verschillende structuren of laagjes, maar wel zelf een mooi ontwerpje maken. Ik wil graag mijn eigen kaartje tekenen. Maar inderdaad, ben ook benieuwd naar de voorbeelden! Iemand een fotootje, dames?
Dit is dus niet de bedoeling! Ik wil echt ZELF maken.. Met dat zelf maken en afdrukken wordt je doodgegooid met reclame... Ik moet er inderdaad een stuk of 50 hebben
Heb je al op google gekeken ... je zou ook is naar scrapboek kaarten kunnen kijken veel leuke papieren en. lintjes enz
Of een kaart met de stempels van tinda.... die in kleuren met water stiften ....maar zou gewoon echt op google.kijken staan super veel ideeen
Leuk idee! Ik ben wel zelf al aan het ontwerpen geweest, maar ik wil ze wel daarna laten drukken. 150 kaartjes knutselen, dan vind ik het op het laatst vast niet leuk meer.... Wel een leuk klusje voor de vrije dagen met kerst!
Hier geen ervaring, maar wel tips. Ik zou geen kaartje kiezen waar je na de geboorte nog veel aan moet doen. Wij hadden een kaartje ( van drukkerij ) waar na de geboorte nog een foto op geplakt werd, een lintje en het voor frontje vastknopen. Voor 150 kaarten in het ziekenhuis na een keizersnee, nee dat was echt niet leuk! Voor de volgende keer dus kaartjes die direct na de bevalling klaar zijn!