tuinkachels en houtkorven die gestookt worden bij de buren, en die jou bij mooi weer lekker in de rook zetten... Ook vroeg af als je een grote kachel hebt, dan moet de afvoerpijp toch ook zeker 2,5 meter boven de kachel uitkomen? Ik vind een vuurkorfje best leuk, en dat die dan gestookt word om er lekker bij te zitten als het later op de avond wat kouder wordt Maar om nou om 5 uur al met dat ding aan te zitten of bij 25 graden smiddags om 5 uur je buren in de rook te zetten omdat de kachel zo gezellig is Nee ik ben dr eigenlijk al helemaal klaar mee.... het zou verboden moeten worden
Ook moet savonds om 5 uur alles al dicht doen, omdat de kinderen anders de moord stikken van de rook op hun kamer, als ze om een uur of 8 half 9 naar bed gaan...
Als het sporadisch is, heb ik er geen problemen mee. Als het zeer regelmatig is, meerdere keren per week, zou ik eens met die mensen gaan praten.
Gut zeg nog even en we mogen niets meer. Ga in een hutje op de hei zitten dan heb je er ook geen last van.
heerlijk zo een kacheltje aan,doen wij zelf ook. En als anderen het doen denk ik alleen maar goh wat gezellig. Tenzij het elke dag en weken achter elkaar is de hele dag door. Maar ja,alles waar TE voor staat is niet goed.
Als je er zo mee zit waarom ga je dan niet even naar de buren toe? een goede buur is beter als een verre vriend. Misschien hebben ze het niet door
Tja, wij doen in de zomer ook regelmatig vanaf eind van middag een vuurkorfje aan. Soms 2 weken niet, soms een week lang elke avond.. Als mijn buren er last van hebben, sorry jammer dan.. Wil het dan best iets minderen, bijvoorbeeld 3x in de week, maar ga dat ding echt niet weggooien omdat de buren er niet blij mee zijn..
Mijn vriend wil er ook graag een. Mij lijk het ook wel gezellig. Maar ik hou het een beetje af oogop de buren.
Als het niet te vaak is, ga ik niet klagen... Maar blij word ik er ook niet van... Gaat hier van alles in, tot aan oude sportschoenen aan toe... Stinkt behoorlijk... Ach als het eens een keertje is gooi ik dus de boel op slot, buurtjes zijn zelfs zo vriendelijk me erop te attenderen dat mn slaapkamerraam nog open staat hihihihi
en hoe denk je dan over BBQ hier gaat zomers wel vaak de BBQ aan en tja sommige mensen vinden dat ook stinken ik vind het bij de zomer horen heb er dus geen problemen mee en als het om 5 uur is doe ik achter de ramen dicht en laat ik voor lekker alles open staan
Niet zo'n problemen mee. Idd het kan aardig stinken als de wind verkeerd staat en het in je huis waait. Als het niet elke dag in mijn huis waait, dan vind ik het wel prima. Ik verbaas me toch wel licht over sommige antwoorden. Van de week was er een topic over muziek in de achtertuin en toch het verre merendeel vond dat associaal, niet kunnen als de buren er last van hebben. Dit is een topic over houtkachels waar zo te lezen ook overlast aan stank veroorzaakt word en dat is opeens prima. Lees dit niet verkeerd ik vind een muziekje in de tuin van de buren niet zo erg. Ander verhaal als het heel vaak gebeurd. Als het lekker weer is zingt een buurvrouw hier weleens mee met muziek in de tuin. Prima Het verbaasd me gewoon. Of er reageren hele andere meiden, kan ook.
Heb het topic over muziek nog niet gelezen.. Wel de openingspost, maar meer niet.. Maar een muziekje in de achtertuin vind ik niet erg hoor.. Hier eens per week de muziek knoerthard aan als ik aan het schoonmaken ben.. Oke, wel Bobo en K3, maar ach
Ach, van bbq krijg ik honger. Toen de buren vaak in het weekend. En ik ben bang dat wij de aso's met de vuurkorf zijn. Gebruiken we hooguit 2x per jaar. Van de nicotine en wietlucht heb ik meer last. Dat is ook dagelijks en komt door de luchtroosters heen.
Geen probleem mee. Hier ook weleens aan in de zomer. Wel even kijken hoe de wind staat. Staat het naar de buren gericht zetten we de korf op andere terras neer. zodat ze er geen last van hebben. Gaat wel pas aan wanneer het wat schemerig gaat worden of na een BBQ.
Goed dat je onze buren niet bent. Als omstandigheden het toelaat hebben we toch echt wel minimaal 2x per week de vuurkorf aan staan. vaker 3 of zelfs 4x. Heerlijk om bij een vuurtje in de tuin te zitten, de meest idiote plannen te smeden waarvan je weet dat het toch nooit wordt gedaan Oké de korf gaat pas rond een uur of 9/half 10 aan.. persoonlijk heb ik er ook geen problemen mee (nooit gehad ook), als anderen een vuurkorf/bbq hebben.
Dan doe je je deuren dicht Hier vaak genoeg in de zomer lekker de openhaard buiten aan, buren doen het zelf ook dus we hebben er hier allemaal geen problemen mee, en al zou de buurman het vaker doen dat ik het doet, lekker boeiend zeg, we zijn buiten ....
bbq en vuurkorf geen probleem mee... 2 huizen verder wonen Portugezen en die hebben elke avond even de bbq aan (zomer en winter) en ruikt echt zo lekker (is ook meestal maar een 15min of zo) Onze naaste buren hebben een soort houtkachel op de cv laten aansluiten en dat werd ik ook een duur echt beu en meerdere mensen in de straat want die sterke houtgeur is gewoon dag en nacht! Tot het ineens over was hij blijkt helemaal verkeerd aangesloten en gaat weg (en dat vinden wij toch erg )