meiden die ook de kant en klare patronen bestellen van burda ..... hebben jullie ook zo moeite met het overtrekken ? heb vanmiddag wat nieuws geprobeerd en werkte perfect dus zal me tip met jullie delen het patroon knip ik uit op de grootste maat , die plak ik op het raam , daarover heen plak ik patroonpapier en kan het zo heeel duidelijk overtrekken vanwege het licht wat er achter zit ............als ik het neerleg op tafel kan ik het de lijntjes van een maat kleiner erg moeilijk zien en op deze manier is het opgelost !
Bedankt voor de tip. Ik ben nog niet begonnen met patroontekenen, maar ik zal het in gedachten houden mocht het niet lukken met overtrekkken.. Scheelt dat ik niet de kleinste maat moet hebben..
ja ik vond burda ook lastig over te trekken. Wat bij mij hielp was een stuk blanco wit papier onder het patroon leggen. Dan kon ik de lijntjes ineens veel makkelijker zien!
Heb niet het hele topic gelezen maar hou het wel in de gaten. Heb ook erg leuke kleertjes voorbij zien komen. Ben zelf sinds een jaartje kleertjes gaan maken, maar het ontbreekt me vaak aan tijd. Maar Duimelijntje, wat ik me af vroeg, zijn er bij jou geen mooie afrikaanse stoffen te krijgen? Heb zelf vorig jaar flink wat lappen stof mee terug genomen uit afrika en daar hele leuke jurkjes van gemaakt. Ook de babykamers heb ik er mee aangekleed.
rianne als je op www.naaipatronen.nl op baby klikt en dan op easy dan kom je de eenvoudigste patroontjes tegen.
Nee was dat maar zo, t is ook niet afrika zelf he, misschien dat dat ook scheelt. Ach ja, we doen het met wat we hebben he! Gister wat in elkaar geflanst:
ow leuk zeg ! ben benieuw .........wat voor stof heb je er voor ? ik wil voor de kerst eingelijk een mooie rok maken met een giletje erop ofzo , maar of het me lukt hihihiih
Duimelijn, wat een lief jurkje. Juffie, ben ook benieuwd. Straks wel komen showen he. Ik ben eens op zoek gegaan naar positiekleding, maar ik kan maar weinig vinden. Als ik wat gevonden heb, is het zomermode. Zou ook wel iets moois voor de kerst willen maken.
Ik heb een tricot stofje met roze en zwart op de markt in Utrecht gekocht.. Ik heb heel vaak dit soort jurkjes aan dus als ik eenmaal een mooi basispatroon heb, kan ik ze achter de lopende band in elkaar maken Ik werd vannacht ineens wakker en wist wat ik met mn rood wit geruite stofje ga doen.. Hartjes naaien voor in de kerstboom, ja ja heel belangrijk om 3 uur snachts hahah! Hebben jullie dat ook wel eens zo'n stomme ingeving?
Tip: http://www.zwangerschapspagina.nl/koop-aangeboden/171875-zelf-kleding-maken-i-v-m-stoppen-kledingreparatie-moet-alles-weg.html
Nou mijn verjaardag is geweest, ben heel erg verwend met cadeautjes maar geen naaimachine, hahaha nu wil ik niet ondankbaar zijn maar had gehoopt dat hij mijn HINT wel begrepen had, maar helaas... Nu dus nog opzoek naar een goede niet te dure naaimachine (2e hands mag ook) iemand nog tips?
Oooh juffie wat een leuk jurkje zal dat worden zeg! Ben benieuwd hoe het uiteindelijk wordt Haha en die ingeving van je, moest er erg om lachen. Maar wel een origineel idee! @Troeltje; al eens op marktplaats gekeken?