In welke delen van het land is het nu meivakantie en welke delen niet? Wordt dat per provincie, stad/dorp of per school bepaald? Ik wil graag ergens in NL iets leuks doen met de kinderen waar het niet te druk is dus ergens waar ze nog geen vakantie hebben.
Is heel verschillend. Hier hebben er een aantal scholen nog school en een aantal al vakantie. En zo ook in andere plaatsen.
Bekijk bijlage 568567 Maar veel scholen plakken er een week aan vast, sommigen de week vóór de officiële vakantie, anderen de week erna. Dat is niet per regio bepaald, maar per school.
Het wordt per school bepaald. Vaak zie je wel dat veel scholen in een bepaalde regio dezelfde weken hebben. Hier vanaf gister en dan 2 weken lang.
Verschilt per school. Mijn oudste moet deze week nog naar school. Mijn jongste is al vrij en alle neefjes zijn ook vrij. Iedereen zit in dezelfde stad op school.
Hier in Zuid Holland in onze regio pas mei vakantie vanaf aanstaande vrijdag en dan hoeven ze pas 14 mei weer naar school.
Het is heel wisselend. Wij (school in noord NL) hebben vanaf aanstaande vrijdag twee weken vrij. In de laatste week is het ook hemelvaart. Maar er zijn ook scholen in noord NL die deze en volgende week vrij hebben. Het is niet regiogebonden, het ligt er maar net aan welke afspraken er zijn gemaakt binnen de overkoepelende organisatie.
Hier, dorp nabij Hoorn, hebben we volgende week vrij en dan in juni nog een week...maar volgens mij heeft een andere school hier in het dorp vanaf volgende week twee weken vrij. Is dus erg verschillend.
De school waar ik werk heeft deze en volgende week vakantie. Maar de school hier in het dorp, zelfde regio, heeft vanaf vrijdag vakantie, tot na hemelvaart. Regio midden beiden.
Jep hier ook verschillende mei vakanties. De peuterspeelzaal (die in school zit) van mn jongste dochter heeft deze week en aankomende week, de school van de 2 oudste heeft vanaf vrijdag vakantie. Heel fijn.
Hier Noord Holland vlak bij Alkmaar ook al vakantie. Dus wij laatste week april en eerste week mei vakantie. En dan weer 3 dagen school om vervolgens een lang weekend met hemelvaart te hebben
Bedankt voor alle reacties! Daar is dus geen touw aan vast te knopen. We willen ergens tussen Den Haag en Eindhoven afspreken dus kunnen veel kanten op. Ergens binnen omdat het op de meeste plaatsen in NL regent maar als er in alle plaatsen wel wat scholen gesloten zijn zal het overal wel erg druk zijn.