Ik zit idd ook op dat forum en die site. Heb er erg veel info vandaan gehaald. Is niks raars of iets om reclame mee te maken hoor.
volgens mij mag je gewoon geen enkele link naar een andere site plaatsen.... ik hd in mijn onderschrift de link naar mijn taartenpagina op facebook en die hebben zij ook verwijderd... gaf teveel indruk van bedrijf. Dit ben ik echter niet... puur hobby en show (ik reageerde op de oproep om een taart te maken voor iemand)
ja maar je mag wel een link van een webshop geven als ze iets leuks hebben gezien, dat is ook wel weird he? Maar goed op zich is iets van controle wel leuk (als ze zelf de site niet zo bol zouden bombarderen met hun eigen reclame, maarja DAAR krijgen ze betaald voor natuurlijk) maar het gaat soms wat ver.. maar goed ik vond die met die orchidee echt supergaaf!!! lijkt me heel leuk om te leren!!
Wat een supermooie taarten komen er zo voorbij! Taarten maken is ook een hobby van mij, maar zo mooi als hier zijn ze (nog) niet.
Die orchideeën, wow! Geweldig! Ik heb een mal gekocht gister, op de cursus smeerden ze hem eerst in. Nu weet ik natuurlijk niet meer met wat waar kan ik dat mee insmeren?
Geloof dat ze het bij de toko wel hebben en bij taartwinkels en niet nader te noemen taartwebsites (voor ik weer op m'n kop krijg)
Crisco zag ik ook bij de Makro staan van de week. Dus voor de mensen met zo'n pas, daar verkopen ze het ook
Klopt, maar dacht, daar komen maar weinig mensen regelmatig. Maar daar staat het bij de wilton artikelen.
Lees ergens dat ze het ook ij de boerenbond, welkoop, intratuin en jamin hebben. Staat bij jamin op de site, in de aanbieding