Zelf te vroeg geboren. Baby ook?

Discussie in 'De bevalling' gestart door Jij82, 21 sep 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. rums

    rums Niet meer actief

    Nou hier gaat die vlieger echt niet op. Ik ben met 36 of 37 weken geboren en onze oudste kwam pas met 42 weken en de jongste met 41 weken.
     
  2. Ingtwiede

    Ingtwiede Actief lid

    18 jul 2013
    299
    52
    28
    Hier gelukkig ook niet. Ik ben met 34 weken geboren (46cm en 1,2 kilo) mijn oudste is met 39+1 gehaald met geplande keizersnede en de jongste is met 41+1 geboren.

    Was er bij de eerste ook heel bang voor dat ik ook net als mijn moeder zwangerschapsvergifteging zou krijgen en dl te vroeg geboren zou worden.
    Mijn bloeddruk ging met 34 weken wel wat omhoog (op het randje) maar gelukkig nooit ernstig of vergiftiging.
     
  3. ZaZaM

    ZaZaM Fanatiek lid

    22 jan 2015
    1.694
    38
    48
    Vrouw
    Utrecht
    Nee, ik ben 4 weken te vroeg geboren, zelf ben ik 11 dagen 'te laat' bevallen
     
  4. Ninge

    Ninge Bekend lid

    27 jan 2016
    900
    123
    43
    Vrouw
    Zowel ik als mijn man waren 4 weken te vroeg en ons zoontje was ook 4 weken te vroeg.... Mijn moeder had Helpp, ik had pre eclampsie...
     
  5. inges

    inges Actief lid

    22 okt 2014
    129
    0
    0
    Nee hoor, zegt echt helemaal niets! Zelf ben ik ruim 3 weken te vroeg geboren. Mijn eerste kwam met 41 weken, en ben nu ook de 37 weken alweer voorbij ;)

    Succes met de laatste loodjes!;)
     
  6. Nemo2

    Nemo2 Niet meer actief

    Ik kwam zelf met 40 weken
    Zusje ook

    En mijn jongste week 37
     
  7. Indy456

    Indy456 Nieuw lid

    22 sep 2016
    3
    0
    0
    NULL
    NULL
    Was er zelf ook enorm bang voor. Mijn moeder is van alle kinderen voor de 35ste week bevallen. Waarbij mijn zus met 28 week.
    Had dit tijdens mijn zwangerschap steeds in mijn achterhoofd. Uiteindelijk zijn bij mij de vliezen ook op 34+4 gebroken en ben ik bevallen op 35+1 van een prachtige zoon.

    Toeval misschien. Maar tijdens de hele zwangerschap het gevoel gehad dat ik de 37ste week niet zou halen. mijn zwangerschap was prima, zonder dat er een aantoonbare reden was dat ik te vroeg zou bevallen

    Gevoel.....

    Uiteindelijk is mijn placenta nog onderzocht om de vroeggeboorte te kunnen verklaren. Hier is verder niets uitgekomen. .
     

Deel Deze Pagina