Hoi allemaal! Wij verwachten ons derde kindje.. Zouden jullie het "een probleem" vinden als de eerste dezelfde voorletter heeft als de derde??? Dus bv Jos, Bram en Jens? Ze hebben wel allemaal dubbele namen, dus met de post is het geen probleem..
Hier hebben mijn man en beide dochters dezelfde letter. Dochters hebben twee namen, dus met de post gaat het goed. Ik zie het probleem niet.
Geen probleem. Ook met de post gaat het niet fout. Al gebruiken ze alleen maar de voorletter en niet de dubbele letter...meestal weet je echt wel welke envelop voor welk kind is bedoeld. Ik zie geen problemen!!
Serieus?! Why? Dat zou ik niet zo snel doen.. of eigenlijk nooit doen . Heb zelfs gekeken of mijn kinderen niet dezelfde letters krijgen als andere familieleden met dezelfde achternaam
Nee hoor, zou ik niet storend vinden. Ik hou er niet van als alle gezinsleden dezelfde eerste letter hebben, maar vind dit best wel kunnen hoor.
Het kan, ik wilde het altijd nooit , totdat de naam van mijn dochter toch echt DE naam was. Toen was in eens diezelfde voorletter een stuk minder belangrijk.
Helemaal niet erg. In amerika woont een gezin met 19 kinderen die allemaal dezelfde beginletter hebben
Waarom niet? Kan prima toch, helemaal met een tweede naam erbij. Als ze maar een naam hebben lijkt het me lastig met de post. Maar ook dat hoeft natuurlijk niet perse een probleem te zijn.
Als dat de naam is, gewoon doen! Zou er ook niet bewust naar gaan zoeken maar zou het er ook zeker niet voor laten.
Waarom niet? Mijn naam begint met een S. Mochten we ooit nog een dochter krijgen word 't waarschijnlijk Sara. Maar mijn voorletters zijn anders..
Haha, jullie zijn het wel heel erg met elkaar eens!! Volgens mij maak ik me weer druk om niks! Bedankt voor jullie reacties, had ik even nodig!
Lekker doen wat je zelf wil. Echter bij mijzelf thuis hadden we allemaal de zelfde voorletter en ik vond soms best onpraktisch. Voor mij nu bewust de keuze voor verschillende voorletters in mn eigen gezin