Misschien leuk om een NOD lijst bij te houden meiden!? Als je mee wilt doen Quote dit berichtje, zet je naam hoeveelste kindje en je NOD datum op de lijst, verwijder uit het berichtje Quote en klaar is kees! NOD LIJST Moederworden:[ 1e kindje, 1e ronde, nod= 5 augustus naam?:[ kindje?, ronde?, nod= datum?
NOD LIJST Moederworden: 1e kindje, 1e ronde, nod= 5 augustus catje1981: 1e kindje, nog geen officiele rondes, nod= 6 augustus Yessss het is me gelukt met die quote He moederworden wij lopen gelijk op met onze nods (wel stoer dat ik nu eindelijk snap wat nod betekend ) Zo dat was weer een heerlijke nacht in mijn eigen bed Beetje jammer alleen dat mijn vriend en ik op de bank in slaap waren gevallen en pas tegen 2 uur weer wakker werden. Want we hadden allebei in gedachte gehad om beetje op tijd naar bed te gaan en dan lekker te klussen maar 2 uur was wel wat laat omdat de wekker weer om 6 uur ging. Dus wie weet vanavond Vandaag proberen auto te rijden met mijn arm, ik moet namelijk even wat boodschapjes doen. De melk en het drinken is op, en mijn vriend is pas laat terug. Dus maar eens kijken hoe dat gaat, gelukkig is de winkel te bereik over een weg met weinig auto's dus als het rijden nog niet zo wil dan ben ik in elk geval geen gevaar op de weg En wat zijn jullie plannen voor vandaag?
Goedemorgen meiden, Wat fijn dat ik mee mag kletsen. Ik heb voor vandaag niet echt plannen,beetje schoonmaken in huis, En hoop even naar buiten te kunnen met de kleine straks. NOD-lijst Moederworde: 1e kindje, 1e ronde, nod= 5 augustus catje1981: 1e kindje, nog geen officiële rondes, nod= 6 augustus Chicca: 2e kindje, 2e ronde, nod = 26 juli
Ook ik wil graag meedoen met jullie groepje "verslaafde" ik zit het al een poos mee te lezen en herken mij zelf wel in dingen! Sinds wij hebben besloten om voor een eerste kindje te gaan kan ik nergens meer aan denken. (en opeens zie en hoor je allemaal mensen in je omgeving die zwanger zijn) Gek dat je dat nu zo erg opmerkt. Tot nu toe nog niet gelukt, maar we zijn dan ook pas in mei echt begonnen. Nu tijdelijk even een pauze er tussen. Er gaan vrienden van ons trouwen volgend jaar en daar wil ik graag bij zijn en dus niet op dat moment een baby uit moeten persen. Verder ben ik niet bezig met ovulatie testen en doen we het vooral nog voor de lol allemaal. Ik denk als het na een half jaar (echt proberen) niet lukt, ik toch wat meer dingen zal doen. Verder zat ik in de ziektewet maar omdat het uwv vond dat het niet medisch was ben ik er uit gezet. Toen 3 maanden een ww uitkering gehad en nu samen met mijn man het besluit genomen dat ik thuis blijf, omdat het werken hele dagen gewoon echt nog niet gaat. Fijne dag iedereen.. Groetjes Annemarie
Welkom hier! Ik weet niet wat je hebt lichamelijk, maar je kunt altijd tegen het UWV ingaan, dan krijg je een nieuwe arts toegewezen misschien neemt hij jou klachten wel serieus, en heb je toch nog een inkomen. Het is maar een suggestie
NOD-lijst Chicca: 2e kindje, 2e ronde, nod = 26 juli Moederworde: 1e kindje, 1e ronde, nod= 5 augustus catje1981: 1e kindje, nog geen officiële rondes, nod= 6 augustus Ff bijgewekrt want jij bent de eerste chicca!
even in het kort. ik heb in 2010 kort op elkaar 2 auto ongelukken gehad (beide niet mijn fout) en na ongeveer 2 maanden wou mijn lichaam niet meer. Ik was super moe en kon daardoor niet werken. Na heel veel ziekenhuis onderzoeken is er nooit echt iets uitgekomen wat ik nou had. Wel een b12 te kort, waar ik toen meteen injecties voor kreeg maar verder niet veel. Ja kreeg altijd te horen het zit tussen je oren.. heb na 2 maanden ofzo weer geprobeerd om te werken, maar omdat mijn werkgever niet echt mee werkte kosten het meer stress dan dat ik beter werd. Toen in juni 2011 kwamen ze er achter dat mijn linkernier vol zat met urine en dat ik daardoor ook wel is heel moe zou kunnen zijn, dus nog die zelfde maand ben ik 2 keer geopereerd (de 1e keer was niet gelukt daardoor nog een 2e keer) Ze hebben toen een stand geplaatst tussen mijn urine leider en nier (ofzo) die is er inmiddels al weer uit. Doordat het uwv (de dingen die ze van je verwachten) zo veel stress opleveren bij mij heb ik er voor gekozen om er niet tegen in te gaan. In september vorig jaar zijn wij getrouwd en daar heb ik gelukkig wel van kunnen genieten. Nu dus nog steeds erg vermoeid en nek klachten. Ga naar een fysiotherapeut wat mij erg goed helpt. verder doe ik vrijwilligerswerk zodat ik niet hele dagen thuis zit. en natuurlijk gewoon het huishouden/boodschappen.
Thnx mamaworden, @ Annemarie: ik zit nu ook in de ziektewet, en zijn bezig met een wia aanvraag. Het is alleen nog wachten op 2 documenten van de arboarts en dan kan ik het opsturen. Het geeft idd heel veel stress en gedoe, wat heel veel energie kost. Ik vind het ook zo vervelend om jezelf iedere X te verdedigen. Ik heb ook lang getwijfeld of ik wel voor een tweede moest gaan maar ik heb besloten dat ik al genoeg opgegeven heb door mijn ziekte. Dus we gaan er nu voor. Vanmorgen toen ik de deur uit wou stappen had ik ineens een hele scherpe pijn scheut links in mijn onderbuik. Nog ruim een weekje afwachten. Dan weet ik meer spannend.
@ Chicca Ik hoop dat die wia aanvraag je gaat lukken! zou wel super fijn zijn. Succes er mee ieder geval! Spannend dat je nog een week moet wachten, ik zal voor je duimen!
Annemarie, Daar ben je mooi klaar mee, erg voor je! Maar herken de stress die je van alle kanten krijgt als niks aantoonbaar is. Ik ben zelf 10 jaar geleden aangereden door een dronken mobilist. En zit daardoor nu thuis met een lichaam die het aan alle kanten op geeft, ben nog al een druk en kan het zelf wel type, maar nu moet ik wel, en het is tenslotte voor mezelf, gelukkig heb ik me er nu op de een of andere manier wel bij neer gelegd. Ben al 60% afgekeurd, maar word nu opnieuw besloten, hopelijk gaat het allemaal soepel, ga er maar gewoon van uit!
NOD-lijst Chicca: 2e kindje, 2e ronde, nod = 26 juli bamapeldoorn: 1e kindje, nod = 4 augustus Moederworde: 1e kindje, 1e ronde, nod= 5 augustus catje1981: 1e kindje, nog geen officiële rondes, nod= 6 augustus
Ow duhh ik verpest de lijst weer.... Niet zo handig ook om het op de iPad bij te werken... Sorry! heb em al aangepast, zie hieronder, via de pc is veel makkelijker haha Oooooooow wat ben ik enorm zenuwachtig en bang voor morgen!
NOD-lijst Chicca: 2e kindje, 2e ronde, nod = 26 juli Nath88: 1e kindje, nog geen officiele rondes, nod = 30 juli bamapeldoorn: 1e kindje, nod = 4 augustus Moederworde: 1e kindje, 1e ronde, nod= 5 augustus catje1981: 1e kindje, nog geen officiële rondes, nod= 6 augustus
Hoi Nath Ja morgen snap dat je in de spanning zit!! Maar denk aan geen pijn meer! Heel veel sterkte morgen, laat je snel weten hoe het is verlopen? Dikke knuffel
Heey lieve Nath, Ow wat snap ik je spanning en je angst goed, het is ook niet niks he. Het is dan wel voor een goed doel maar de angst blijft net zo lang tot het over is he. Ik hoop dat je komende nacht toch nog een heel klein beetje kan slapen en je rust een beetje kan vinden. Laat je ventje maar extra lief voor je zijn vanavond. Zal aan je denken morgen en laat inderdaad ff weten hoe t met je is er na, als je daar de puf voor hebt. Hele dikke knufffff. Heey Annemarie, Welkom bij ons clubje verslaafden Heey chicca, Dat klinkt wel goed, ookal deed t ff zeer natuurlijk Je houd ons wel op de hoogte he Spannend hoor Vandaag de hele dag last gehad van die rot arm, maar goed paracetamol doet wonderen. Morgen kijken of auto rijden al een beetje lukt, want er moeten boodschapjes komen en vriend lief is morgen tot laat aan het werk. Dus ik tuf rustig richting de winkel en zie dan wel.