Meiden ik twijfel zo of ik misschien zwanger ben. Heb over vijf dagen mijn nod en heb al sinds drie dagen verschillende klachten. Veel dikkere buik ondanks goede stoelgang en normaal voedsel. Heb al paar keer gelezen dat wanneer je pril zwanger bent je wel degelijk al een dikkere buik kunt krijgen. Zo dik uit het niets ben ik nooit geweest. Verder een dag erge spierpijn in me buik en rug gehad, kurkdroog sinds me ei tot nu toe en veel puistjes terwijl ik normaal een hele gave huid heb. Verder pijnlijke borsten, iets waar ik voor me nod nooit last van heb. Bloedend tandvlees en vanmiddag tweemaal kuitkramp/beenkramp. Het is nogal wat....ik wil niet teveel hopen want dit is al ronde 11 en ben die eitte testen behoorlijk zat! Aan de andere kant heb ik vreemde klachten die ik niet kan plaatsen en voel ik me anders. Heb vandaag te vroeg getest en meende een t uur streepje te zien. Maar nu twijfel ik weer. Ik wil over twee dagen, 4 dagen voor nod weer testen. Ben erg onzeker hierover. Ik weet dat alleen een test uitsluitsel kan geven, maar wat is jullie idee als je dit leest? Liefs bruce bibi
Het kan zijn dat je zwanger bent, het kan zijn dat je jezelf zwanger denkt. Je hebt niet veel aan onze 'meningen' hierover. Alleen een test zal je uitsluitsel geven denk ik.
Een paar daagjes geduld! Klachten zijn voor iedereen en bij elke zwangerschap anders. Het kUnnen zwangerschapsklachten zijn, maar kan ook duiden op lage weerstand, stress + veel fantasie. Ik herken me niet in je klachten. Ik wist dat ik zwanger was doordat ik voortdurend het gevoel had dat ik een strakke broek aanhad. Daarnaast had ik voor nod al misselijkheidsvlagen en was ik moeier dan normaal. Verder absoluut geen last van buik, borsten, benen, tanden etc. succes
Het lukt me niet om de foto via reactie te plaatsen. Hij staat op het firum van zwanferschapstesten onder "heel licht tuurstreepje". De een ziet wel wat en een ander weer niet. Ik zag gister als ik goed keek een lichte tuurstreep, vandaag was hij verdwenen. Het maakt me onzeker en moedeloos. Waarschijnlijk door naar ronde elf.