Biologisch gezien is plassen als je opstaat, niks drinken en daarna om 9:00 (of later als je nog niet terug bent natuurlijk, maar ik geloof echt niet dat je morgen blijft keuvelen ) weer plassen en testen! zoals sweetdreams en ook anderen al zeiden heb je dan de meest geconcentreerde urine. Maar... als je een dag (of twee) later weer test zal de oploop minder zijn als je niet weer dit regime aanhoudt. En dat is dan niet erg. Niet vergeten he En ja, kwaaltjes zijn nooit hetzelfde. Of betrouwbaar, maar dat wist je al Kom maar op met je vragen, dat doe ik ook altijd als ik zenuwachtig ben (bij de tandarts wordt ze vast gek van me...)
Aaaaah neeeeeeee, wat spannend... Ik geloof dat alle antwoorden al gegeven zijn. Urine mag je bewaren, maar zou ik zelf niet doen. En kwaaltjes... Voor NOD is bijna alles psychologisch volgens mij (neemt niet weg dat ik zelf vanaf 1dpo volledig aan de kwaaltjes ga altijd *facepalm* ), er is gewoon geen peil op te trekken. Heeeeel veel succes en ik duim ontzettend hard.
En nu vragen we ons allemaal af of @Zara75 vandaag gaat testen of nog een dagje wacht Succes nogmaals in beide gevallen.
Ik kwam ook al kijken of er al nieuws was. De hele nacht gewerkt en eraan gedacht. Hoop echt op een positieve test. Hopelijk als ik straks wakker word goed nieuws.
Oh Jeetje wat een reacties! ! Ik durfde het niet Heb snel geplast! M'n man is het zat haha, heb hem beloofd vandaag nog te testen. Waarschijnlijk vanavond. Wat is dit afschuwelijk zeg, ik durf die knoop niet door te hakken .