Na een tijd van inactiviteit, toch weer op zwangerschapspagina . Ik ben namelijk weer zwanger! Het is wel al mijn zesde zwangerschap. Na de geboorte van mijn zoontje anderhalf jaar geleden, heb ik dit voorjaar nog een missed abortion gehad. Voor mijn zoontje gebruikte ik Metformine om zwanger te raken. Na vijf maanden stond ik met een positieve test in mijn handen. Ook dit keer heb ik Metformine gekregen, meteen na mijn curretage. En wederom na vijf maanden een positieve test! Hoe kom ik alleen die eerste, slopende, weken door? Ik heb hele goede hoop dat het goed gaat. Het voelt goed, er verandert veel in mijn lichaam, en ik heb weer mijn medicatie gebruikt. Toch overheerst de angst soms. Iemand tips? Ik ken ze waarschijnlijk allemaal al, maar toch ... 3 augustus mag ik voor mijn eerste echo. Sta nu nog even onder controle van het ziekenhuis. Als ik er aan denk krijg ik al buikpijn!
Meid, ik heb geen ervaring met een MK dus weet niet hoe je je nu moet voelen. Wil je alleen even feliciteren met je zwangerschap. Ik hoop dat de eerste weken snel voorbij gaan. Het mooie weer komt eraan dus hopelijk zorgt een zonnetje voor wat afleiding! lieve groet MamsieM
zo wat ontzettend heftig zeg! kan me voorstellen dat je veel angst hebt. Ik hoop van harte met je mee dat deze zwangerschap goed mag blijven gaan. Veel sterkte met je (angst) gevoelens en nu maar duimen dat het heeeeeeeeeeel snel 3 aug is en dat je een hele mooie echo hebt!
Gefeliciteerd met je zwangerschap En heel herkenbaar die angst.. wat mij helpt is "er alles aan doen" dus netjes de medicijnen, vitamines, juiste voeding.. en verder blijft het een stressboel Hoe moeilijk het ook is, probeer vertrouwen te hebben in je lichaam en in dit kindje en ik hoop dat het goed mag gaan!
je moet altijd proberen hoe moeilijk ook van negatieve ervaringen positieve te maken zie het zo, je lichaam kent de procedure al als het niet goed gaat, dus zal je lichaam daar nu sneller op reageren, nu ben je zwanger dus geloof me je lichaam weet dat het nu goed zit 4 augustus heb jij gewoon een prachtige echo die je hier komt showen natuurlijk verder inderdaad wat bovenstaande zeiden, vitamines vergeet je foliumzuur niet gezond eten en drinken.
Ik herken je angst wel, bij de allereerste zwangerschap heb ik ook een MK gehad bij 6 weken.. Eigenlijk is er geen manier om de angst weg te halen bij de volgende zwangerschap Je blijft je toch steeds afvragen, gaat alles nog wel goed, blijf aub zitten. Enige wat je kunt doen is afleiding zoeken, plan leuke dingen in met je vriend, familie of vrienden zodat de tijd gewoon wat sneller gaat. Super gefeliciteerd met je zwangerschap en ondanks de angst, probeer er gewoon lekker van te genieten!!
meid ik heb werkelijkwaar echt geen tips voor je... Ik heb 1 miskraam gehad en dat vond ik al erg zat... natuurlijk ben je doodsbang nu je er 4 hebt gehad! Het enige wat ik kan zeggen is probeer positief te denken! (Al weet ik niet of mij dat zou lukken in jouw situatie). Ze zegge dat positief denken helpt. Nu ben ik niet zo zweverig maar ik zeg altijd maar... als het niet helpt om positief te denken, heeft het in ieder geval de wachttijd leuker gemaakt...
Gefeliciteerd met je zwangerschap! Dit is mijn 6e zwangerschap: heb 1 gezond kindje, 1 overleden kindje en 3 MK gehad.. dus snap je angst heel goed en de vraag hoe je je er doorheen slaat. Ik heb iedere week als een mijlpaal gezien, en doe dat nog steeds, want de angst zit er nog zeker in!! Ik geniet echt niet van de zwangerschap.. geloof het allemaal pas als er een kindje gezond en wel in mijn armen ligt. Weet je hoe het komt dat je 4 miskramen hebt gehad? Hou je sterk, en vooral hou de hoop erin, geloof in je kindje
Moeilijk he? Ik elk geval weet je dat het goed kan gaan, dat scheelt lijkt me. Verder is het afwachten en afleiding zoeken. Ik heb heel erg in de ontkenningsfase gezeten tot mijn eerste echo vorige week, dat hielp ook. Niet leuj, wel praktisch - ik maakte me geen enkele voorstelling van de zwangerschap en nog steeds niet echt.
Meis, het is en blijft spannend..je weet in elk geval dat je lichaam het aankan! Das al heel wat. Ik had 5 missed abortions gehad, zoontje geadopteerd uit china, en 2 weken terug bevallen van een zoontje... Ik heb van het begin tot na de bevalling echt mega angsten uitgestaan. Bij mij ging dat niet weg, werd alleen maar erger naar mate de zw vorderde...angst dat je al zover was dat het dan alsnog mis zou gaan..brr... zwanger zijn is voor mij een groot drama! ben blij dat de kleine lekker gezond en wel nu in de wagen naast me ligt te snurken met zijn buikje vol.
Ik kan niet met je mee praten (dus heb denk ik "makkelijk praten) want ik heb geen miskramen gehad. Kan me de angst wel enigzins voorstellen, jeetje wat hebben jullie veel meegemaakt! Denk dat het toch belangrijk is om zo min mogelijk te stressen. Als het misgaat heb je er verdrietig genoeg geen invloed op, en stress lijkt me niet bevordelijk tijdens een zwangerschap. Veel sterkte iig! Hoop dat je spoedig en wel voorbij de 12 weken bent!
Dit is ook mijn zesde zwangerschap. Eén gezonde dochter, daarna 4 miskramen en nu dus een tweeling. Met deze zwangerschap ben ik het minste bezig geweest van allemaal, uit zelfbehoud denk ik. Ik heb maar 1 test gedaan. Die was positief en daarna heb ik er zo min mogelijk aan gedacht tot de eerste echo met 7 weken ivm de eerdere miskramen. Bij die echo bleken er 2 hartjes te kloppen en toen kwam er een heel ander soort spanning/blijdschap/opgeluchtheid/angst. Omdat ik bij eerdere miskramen geen kloppend hartje had gezien was het kloppende hartje voor mij al een heel belangrijk punt en kon ik er wel redelijk in gaan geloven. Pas na de 20 weken echo en sinds ik ze vaak voel heb ik er echt vertrouwen in dat ik straks 2 baby's mag krijgen.