@Bianca; ja dat is waar!! Joehoee wie weet dan toch.. Oeee hij zit op zijn fiets, spannend!!!! @Angela; zal het voor ons ook een mooie maand worden ??
Veeel plezier hihi laat je het wel weten! haha mijn nod is de 16e haha wordt helemaal zenuwachtig ervan gelijk maarja. anders volgende ronde weer een kans!
@Rosa,, ik hooop het zo he, maarja ik heb altijd al als we tegen de testperiode komen van nou het zal wel niet! raar he? gewoon weer bang voor een teleurstelling, terwijl t pas de 4e ronde is! Maaar ik hoop t toch wel haha
Ahh ik ken dat.. Zit nu ook van, zal wel niet.. En probeer mij daar ook op in te stellen.. Bang voor de terleurstelling.. Nu pas in ronde twee, zijn natuurlijk genoeg mensen die langer bezig zijn.. Pff pittig hoor!!
@rosa, jaa dat is ook zo, dus eigenlijk is dit nog niks haha. maar toch! Nou het is bijna weekend! Ik ben nog ziek, ben vandaag ook ziek naar huis gegaan. Vanaf na t eten ging t wel iets beter maar mn buik doet/is vreemd, beetje aan de onder kant zeg maar, gelukkig kan ik morgen ook nog lekker uitzieken en dan donderdag en vrijdag nog werken, dus dan is t zo weekend, en hoop ik uiteraard om niet ongesteld te worden enzo! en anders wel en gaan we weer door naar de volgende ronde! @Bianca, ooohhh super leuk meid:d echt geweldig hihi kinder champagne Leukkkk:d Ben echt blij voor je
Laat de kinderchampagne maar knallen en dat de producenten maar veel mogen verkopen de komende tijd (als in: veel meiden hier op roze ). De testdrang was bijna overgeslagen naar me maar voel me zo niet zwanger dat ik me heb ingehouden.. en manlief zei ook al wacht nou maar even Laat ik voor de verandering eens braaf luisteren anders oefenen we gewoon weer verder volgende ronde!
Hallo iedereen, ik ben nieuw op dit forum en logischerwijs ook een kinderwens. Ben gestopt met pil sinds een tijdje, en al mooi ongesteld geworden met cyclus van 23 á 24 dagen. Nu zit ik op dag 13 van mijn cyclus en heb al drie dagen echt een zeurende buikpijn, precies of ik heb mijn maandstonden, en sinds vandaag ook lage rugpijn. Soms heb ik ook een beetje draaierig gevoel en vermoeide ogen... En heb ik beetje het idee dat mijn tepels donkerder zijn, miniem weliswaar want twijfel hier toch een beetje aan...ik ben bang dat het allemaal tussen mijn oren zit omdat ik het zo erg graag wil...ik ben soms heel erg bang dat het heel lang zal duren eer ik zwanger zal zijn, of mss nooit...gewoon omdat ik zoveel negatieve verhalen hoor van meisjes net als ik waarbij het niet lukt...en dan zeggen ze dat stress niet goed is bij kinderwens, maar wat doe je er aan? Hoe kan je er nu niet mee bezig zijn als je angst hebt en het zo graag wil?! Sorry vr mijn lang verhaal mr het moest er even uit... Hopelijk heeft iemand raad ivm symptomen/stress ? Groetjes, cin
@ Angela... Ohw, vervelend meid... Uhm, nou sowieso beterschap gewenst... of het nou is omdat de griep eraan zit te komen of er iets anders aan de hand is... (want ook dan hebben we liever geen kwaaltjes ) Ik durf niet te zeggen of het er iets mee te maken heeft hoor. Je weet zelf hoe je lichaam je voor de gek kan houden. Maar je kan altijd een beetje hoop houden toch!! Ben benieuwd! @ Biancah Wow heel voorzichtig gefeliciteerd meid!! Super! Zelf heb ik heel licht wat krampjes in mn buik. Volgens de predictorapp zou mijn mogelijk bevrucht eitje morgen in mn baarmoeder aankomen ... Stiekem ga ik dan toch weer hopen... zeker omdat ik verder nog geen klachten heb gehad... Pfff.. moet ik toch eens mee ophouden om een teleurstelling te voorkomen...
@angela; oe vervelend meid! Iedergeval beterschap! Of het er bij hoort.. Ik vertrouw nergens meer op! Haha Meiden.. Ik heb met vandaag bij gerekend 5 keer mijn temperatuur opgemeten.. 36,4 - 36,6 - 36,8 - 36,8 en vandaag 37,2.. Ik doe dit om 21:00 kan ik hier wat uithalen of.. Moet ik door temperaturen of op een andere tijd? Hoe hoger betekend dat je ongi komt toch..
@ Rosa Ik heb helaas geen ervaring met temperaturen, dus kan hier geen antwoord op geven... Maar wou even zeggen kop op meid!! Je bent nog niet ongie, dus er is nog niets aan de hand! En anders is er weer een volgende ronde.. Ik weet wel dat het makkelijk gezegd is hoor, maar we moeten elkaar toch supporten!!
Je moet s ochtends, t Liefst als je nog op bed ligt temperaturen. Je moet beginnen bij je menstruatie anders heeft het geen zin. Hij is laag bij je menstruatie. Als je eisprong komt/er is schiet hij omhoog. Dan blijft hij hoog dat ongeveer 2 dagen voor je menstruatie en dan schiet hij weer omlaag. Heb ik t een beetje duidelijk uitgelegd? Vind dat soms lastig haha
Mogumogu t enige wat je kan voelen is innesteling en dat is ongeveer 6dpo. Je jan hierbij paar druppels bruin hebben maar hoeft niet. Verder kan je nog weinig voelen.
@Rosa, je moet in de ochtend tempen idd zoals Biancah zegt. Je moet de temp hebben VOOR je ook maar op staat of te actief word. Dus wakker worden, tempen en dan pas de rest. Ik heb mijn thermometer naast mijn bed liggen en zodra ik wakker ben steek ik dat ding in mijn mond (ja ik temp via mijn mond, kan dus ook rectaal of vaginaal) en noteer mijn temp in mijn FF app. En dan ga nog even verder dutten of opstaan. Dan kan je er pas echt iets aan aflezen, want als je al bezig bent geweest kan dat zo een graad schelen en dat is aardig was. Succes!
Ik ga morgenochtend testen.... 12 DPO. Ik vind het zo MEGA spannend!! Ik twijfel zelf ook een beetje of ik wel echt 12 DPO ben, want zelf heb ik het idee dat ik mijn ei pas zaterdag op zondag nacht heb gehad (FF zegt vrijdag). Omdat ik die nacht een hele gespannen buik had en krampen e.d. En zondag was dat weg. Maargoed ik hou FF maar aan. Als ie negatief is test ik zaterdag weer! Ik voel me echt wel zwanger en gewoon anders.... maar toch nu ik dan ga testen heb ik ineens veel angst dat ie gewoon negatief gaat zijn!
@cindydhooghe: Ik denk dat jij je even erg rustig moet gaan houden meid, laat het de eerste tijd even rustig over je heenkomen. Ga er gewoon vanuit dat het een jaar duurt voor je zwanger wordt, dat is het gemiddelde voor gezonde stellen...Echt waar!!! Kijk gewoon hoe je eerste cyclussen verlopen en maak je nog even niet druk. @Charise: Spannend meid, ben benieuwd! @All: Ik voel me helemaal niet zwanger... Ik wacht gewoon zaterdag af: ongi/testen. Ps ik heb de vorige 2 maanden niet getest omdat ik toen al ongi werd, dat was wel een simpele keuze toen (wel of niet testen) haha. Mijn temp is ietsie gezakt weer vanmorgen, we zien wel. @Rosa: Ik doe wél aan temperaturen, ook op fertilityfriend.com.. Klik maar eens op 'my ovulation chart'. Zoals je al las bij de anderen: Elke ochtend vóór het opstaan. Ben er ook achter dat rectaal het nauwkeurigst is, meet de hoogste temperatuur. Vorige maand deed ik t rectaal en nu vaginaal maar nu ligt mijn coverline echt 2 tiende lager... Je temp moet juist hoog blijven of hoger worden en niet zakken want dan komt je ongi er waarschijnlijk aan, maar het kan ook innesteldip zijn als ie een aantal dagen voor je nod zakt, en daarna weer omhoog schiet.
Ik kan t gewoon nog steeds niet geloven. Mn vriend vind het ook heel onwerkelijk. Hij zei haal nog maar paar testen haha. Ik zei al schat heb er in totaal 3 van kruitvat gedaan en zeggen allemaal t zelfde. Die andere gaan echt niet iets anders aangeven. Maar ik heb natuurlijk de hele dag er over na kunnen denken en hij niet. Maar t blijft onwerkelijk. En ik ben gewoon zenuwachtig voor jullie testen. Ondanks ik jullie nauwelijks ken, maar wel zo intensief op dit topic zijn geweest. Ik zou t zo leuk vinden als jullie ook allemaal zwanger zijn. Dan kunnen we lekker samen zwanger zijn en t er over hebben. Maar blijf jullie sowieso volgen hoor.