Jaa het is allemaal spannend, zitten ook allemaal In de buurt van elkaar de ene zondag de andere maandag hihi wel leuk zo kan je met elkaar vergelijken een beetje. Ik vind het wel spannend en ben blij als t weekend voor het testen of niet voorbij is. Dan kunnen we weer doorgAan naar de volgende ronde. Ondanks ik dan nu ineens de buikpijn heb denk ik toch wel weer dat het niet gelukt is en dan baal ik weer. Maar ik ga het merken, ik kan alleen maar hopen.
Ik ben ook blij als het maandag is. Voel nu eigenlijk vrij weinig. Soms nog het gevoel alsof je ongesteld moet worden, soms een lichte steek in mijn borst. Maar ben er bang voor dat het ook deze ronde niet raak is.
Mijn buikpijn is ook een stuk minder, maar wel nog steken af en toe. en op sommige punten een druk. Nja we kunnen altijd hopen. en anders gewoon weer door naar de volgende ronde. het lichaam van een vrouw is wat dat betreft een puzzel soms. echt vreemd af en toe ook.
nouu ik heb toch net even getestt. en negatief. Ik ben bang dat het toch deze keer niet gelukt is. alhoewel het pas de 2e ronde is baal ik wel, als je het zo graag wilt. ik weet dus niet wat mijn buikpijn te betekenen had, of dat ik gewoon toch te vroeg test(nod is zondag) maar toch. ga niet meer hopen voor deze keer, op naar de volgende ronde.
@Angela; balen meid! We gaan samen naar de volgende ronde! En volgende maand hebben we allebei een super postieve test in handen ! Ben nu nog steeds niet ongesteld.. Beetje gek! Doen jullie trouwens aan ovu testen? En zoja vanaf welke ronde zijn jullie dat gaan doen?
@ angelaa: balen dat hij negatief is. Welke test heb je gebruikt? En je weet zeker dat je je eisprong toen hebt gehad? Ik probeer het vol te houden tot maandag om niet te testen (als ik zondag niet ongesteld wordt tenminste..)
@rosa, zeker balen al is natuurlijk nog niks zeker want ik ben nog wel vroeg maar ik hou me hoop er niet aan vast en als het evengoed wel nog zo is ia alles mee genomen natuurlijk maar als t niet zo is gaan we samen idd verder naar de volgende ronde met dan een positieve test haha. @chrony, van predictor. Ik heb 4feb me eisprong gehad en gevoeld had onwijze buikpijn. Maar ik hoop dat er nog een kleine kans is dat het wel zo mag zijn en anders lekker door naar de volgende ronde. Ik heb overigens nog wel buikpijn.
@ angelaa, misschien ben je ook nog iets te vroeg met testen. En ik hoor ook veel negatieve verhalen over de testen van predictor. Ik zou zondag of maandag (mocht je niet ongesteld zijn geworden) nog testen met kruidvat voor cb. Ik heb waarschijnlijk mijn eisprong op 7 februari gehad, maar alle vorige rondes een LF van 12 dagen. Vandaar zondag mijn nod
@chrony, ja dat zou idd kunnen. Oké dan probeer ik het van de week nog Een keer. Ik heb thuis ook die vn cb liggen. Dus doe ik het met die. Oohh oké ja vandaar. Nou ik hoop voor jou ook een positieve test en voor mij ook nog hihi. Je weet het maar nooit. Ik ga duimen voor ons
Ik had dezelfde klachten als jullie allemaal maar ik ben helaas net ongi geworden. M'n lichaam heeft me dus lopen mindf#cken! Ik hoop dat jullie klachten wel echt symptomen zijn en dat jullie van de week een positieve test in handen hebben! Ik ga me nu even belabberd voelen op de bank
Wat rot Nathalias! Kruip maar lekker in de bank met een film of een goed boek. Volgende ronde weer volop kans..... ( ja, het is een dooddoener ) Sterkte meid!
@nathalias, Aahhh balen meid ja dat mind f***** is echt niet grappig. Ik hoop het ook maar ik hoop ook dat er bij jou snel een 2e streepje te zien komt positief blijven.
Haha en ons moest nog Ohw zijn ook! Lekker zo een woordenboek op je telefoon..!! Maar inderdaad, ik herken het. Lijkt wel jaren te duren!! @ geen buikpijn meer... dat had ik vorige maand ook.. had heel de week last gehad en plotseling 2 dagen helemaal pijn vrij... vervolgens werd ik toen ongesteld.. dus ja het zegt niet zoveel helaas. Jammer voor de dames die ongie zijn geworden! Op naar de volgende ronde.. Verder gaat het hier wel.. kon mezelf helaas niet bedwingen en heb een test gedaan.. Negatief. Maar goed er is nog een beetje hoop, alhoewel ik dat wel een beetje op heb gegeven. Ik heb namelijk nog ontzettende pijn (ook in mijn heup) dus verwacht snel op rood te gaan... nog ffies afwachten... Groetjes...