Ik had bij de eerste ook bloed verloren, was ook erg bang dat ik het zou verliezen. Maar het was bij mij gelukkig gewoon een gesprongen vaatje....Succes vanmiddag! Hoop dat je straks gewoon een mooie echo hebt!
Dank jullie wel! Ik hoop idd een mooie echo te hebben vanmiddag. Het positieve is dat ik gisteren en vandaag nog geen bloedverlies gehad heb...
Nou geweest naar het ziekenhuis en er was gelukkig niks aan de hand. We hebben een mooie echo gehad. @lov ik zie dat er bij jou geen goed nieuws was? Sterkte meis.
rhea ik zie je topic ineens! Geen zorgen maken, ik heb een week lang bloedverlies gehad bij 6 weken en daarna bij 11 weken een week lang.. (en heb heeeel wat ervaring met miskramen zoals jeweet) Kan zijn dat er nog vuil van de vorige keren uit wil/moet oid. Gewoon bellen voor een echo, deed ik ook en kreeg hem elke keer is beter dan je zorgen te maken LOV23: jeetje wat sneu weer voor je... veel sterkte ik duim voor je dat het snel een plakbeeb wordt!
Ja ik maak me geen zorgen meer!! Heb vandaag een mooie echo gehad... Dus we zijn weer helemaal blij. Dat vermoeden had ik ook dat er misschien nog vuil zat ofzo. Gelukkig mocht ik gelijk terecht vandaag hoor, ik wilde ze in het weekend niet lastig vallen Maar ben blij dat ik hem gehad heb en dat ik weer gerustgesteld ben. Voor hoelang vraag ik me af... die onzekerheid blijft echt nog wel. Hoe is het met jou?? Ik zag een jongetje wat leuk gefeliciteerd!
Fijn rhea! Hier super!! Voel me niet meer ziek! En zit op die blauwe wolk!! Zo'n fijn gevoel joh! Kan niet wachten tot de 5 mnd voorbij zijn en ik hem kan knuffelen
Geweldig geniet ervan! Spannend he nog vijf maanden geduld. Ik wacht ff op het moment dat ik me niet meer zo beroerd voel