Heeft iemand hem en is het wat? Is de koffie lekker, kan je ook grote bakken zetten en kunnen alle losse onderdelen in de vaatwasser? Met de gewone senseo zet ik voor mezelf 2 bakken in 1 keer, vind het anders zo klein, kan dat met deze ook?
Wij hebben hem al 5 jaar bijna en zijn er erg tevreden over gebruiken de senseo pads die vinden we het lekkerste en ja hoor dat kan je kan er 3 verschillende hoeveelheden kiezen per bakje koffie ideaal Wij doen de pad houders niet in de vaatwasser mag volgens mij niet de rest wel.
Wij hadden er 1 ging binnen een jaar kapot. Ik zou voor een koffiebonen machine gaan met melkopschuimer ideaal.
Getver senseo. Goedkoop maar verder bagger en de koffie is vrij duur. Dan liever een espressoapparaat en een melkschuimer. Die van ons was ooit 700 euro maar levert al 7 8 jaar de lekkerste koffie.
Wij hebben een Senseo Latte Duo en alles kan in de vaatwasser! We hebben alleen 1 probleem... Na ongeveer 2 jaar gebruik is er 1 van de kleinste onderdelen van de melkopschuimer in de vaatwasser verdwenen. Het kost 15 euro om dat onderdeel te vervangen. Dat is wat mij betreft het grootste nadeel. We hebben natuurlijk wel 15 euro; maar we blijven gierig en drinken nu al een paar maanden geen cappuccino meer - tot onze grote spijt, haha. Zolang het ons niet stoort, gaan we nog even zo door. Maar de koffie is heerlijk! Je hebt cappuccino, espresso of 'gewone' koffie normaal of sterk. Je kunt 1 of 2 koppen per keer zetten en bij espresso krijg je natuurlijk een halfje. Je kunt er alle koffiepads in stoppen, maar wij raden wel een wat duurder merk aan; omdat we de goedkopere koffiepads minder lekker vinden. Je kunt wel een dure machine kopen, maar als je er nog goedkope cupjes en pads in gaat stoppen, proef je dat ook echt wel; dus laat je niets wijsmaken wat dat betreft. Het is goede koffie, en zeker voor die prijs/kwaliteit. Er gaat een lampje branden wanneer je moet ontkalken; dat is 1x per tig koppen koffie. Ik geloof 1x per paar maanden hier - maar wanneer je hem vaker gebruikt, gaat het lampje ook eerder branden. Ook is de ontkalkfunctie erg gemakkelijk te gebruiken. Dat wijst zich allemaal vanzelf. Zo gebeurd, zo gedaan.
Nou, ik vond de Dolce Gusto toch wel behoorlijk tegen vallen in vergelijking met mijn eigen apparaat. Daar had ik schijnbaar teveel van verwacht. Wat een zooi.
Senseo is niet te haggelen vind ik dan. Liever zoals hier boven wordt gezegd wat meer uitgeven aan een echte espressomachine. Nepresso is ook lekker maar zijn de koffie kuipjes nog duurder van dan voor de senseo Ik heb zelf al een jaar of 8 zo'n espressopotje van 20 euro en een losse melkopschuimer. Ik hen eerlijk gezegd nooit de behoefte gehad een dure machine te kopen want de koffie is zo perfect. Als je een beetje goede koffie koopt.
Bedankt, hier kan ik iets mee. Ik gebruik nu de pads van senseo zelf, op mn werk hebben we super goedkope pads en die krijg ik echt niet weg , houd het thuis dus bij het "echte" merk.
Vind je nespresso nou lekker of vies? Wij hebben een vol automaat espresso machine met capuchino knop dus. 2e hands gekocht van ruim 800,- (d'longhi) voor 180,- gekocht omdat de goede man er niet mee overweg kon. Senseo vind ik ook vies 😂
Ik vraag me serieus af waarom je over (n)espresso begint als ik een vraag heb over senseo? Dat voegt toch totaal niks toe!