Goedemorgen... Emjee... mijn NOD???... uhhh als ik 24 dagen aanhoud dan zou dat 10 februari moeten zijn. Maar ik kan daar dus geen touw aanvast knopen. De ene maand is t 24 dagen maar n cyclus later is dat weer 31 dagen. Ik weet t gewoon echt niet... heb temperaturen al geprobeerd en ovutesten noem t maar op maar t werkt gewoon niet! Al geprobeerd om "niet te veel mee bezig te zijn" maar ook dat werkt niet! Dus nu maar opnieuw naar de gyn! wachten wachten wachten en nog ns wachten! Daphne... wat lief he zo'n gesprekje met je kleine meisje. Bij ons was dat altijd n gesprekje tussen papa en "dochter". Mijn vriend en mijn dochter zijn 2 handen op 1 buik en ook onafscheidelijk. Ja nu wordt ze wat ouder. Maar als ze iets wil komt ze echt naar papa! Bumba... ik moest er ook nooit aandenken om de kinders ergens te laten slapen, deed t wel, maar prettig vond ik t niet! Nu gaan ze in de vakanties ALTIJD naar óf mn eigen ouders óf mn ex-schoonouders.... je wilt niet weten hoe graag ik dan weg ben! Ik kan dan niet thuis zitten... daar is t dan zooooo stil he?!! Aan de andere kant vind ik dat ook wel prettig want huis blijft opgeriumd en ik hoef NERGENS rekening mee te houden! Maar fijn vind ik t absoluut niet en moet je nagaan dat dit zo al 4,5 jaar is. Wel prettig is dat Chris en ik dan aan ons eigen kunnen denken. Wij zijn n relatie begonnen met elkaar en daar zaten gelijk 4 kinderen mee gemoeid... dus nooit samen dingen doen om elkaar beter te leren kennen. Dus dat waren die momenten. Nu kunnen wij heel goed met elkaar overweg of er nu kinders bij zijn of niet, wij hebben altijd lol en veel pret met elkaar! Soms is t ook wel n verademing om ze even niet om je heen te hebben. Ik word wel ns moe van heel de dag: MAMA! Of als n bediende achter ze aan te lopen of de kleren achter hun kont op te ruimen of de slaapkamers uit te mesten. Maar als ze dan weg zijn dan moet ik ze wel even iedere avond horen omdat ik ze dan weer mis! Ben altijd BLIJ als ze weer terug thuis zijn.
Daphne: als ik jou hoor dan kan ik gewoon niet wachten op mijn kleine, vind het super geweldig. Was gisteren helaas super moe en ben de naam van die winkel vergeten te checken voor je. Bumba: ik heb vrijdag een afspraak in het ziekenhuis voor de 2x 20 weken echo. Dus ergens vind ik het een beetje stom om nu naar de gyno te bellen. Ben ook gewoon bang en stel het eigenlijk liever uit. Ik denk dat ik hem gisteren avond heel effe heb gevoeld, maar kan het niet met 100% zekerheid zeggen. Echo verhaal: Dit is als een hele slechte dag begonnen. Mijn vriend werd om 4 uur s'ochtends gebeld. Ze had weeën, dus moest hij vertrekken. Voel me gewoon super klote. Voel me beroofd van die ene ervaring die wij samen voor het eerst zouden meemaken. Voel me belazerd. Kan hun geen geluk toewensen, kan het gewoon weg niet. Sorry.
Jellybean... feliciteer hun niet en zeg dus ook tegen je vriend dat je niet blij kunt zijn om HUN geluk! Hij zal je heus wel begrijpen en t accepteren. Ik snap heel goed dat je daar moeite mee hebt. Als je je kleine niet voeld al n paar dagen niet zou ik ZEKER aan de bel trekken meis! Precies zoals Daphne t zegt... beter te VAAK dan 1x te WEINIG/LAAT! Jouw kind is nummer 1 en daar draait t om. N hele dikke digiknuffel van mij aan jouw vandaag... dat heb je wel verdiend... de steun van je "vriendinnetjes". Daphne... ja ik geniet ook echt van hun saampjes en dan moet je je eigen indenken dat mijn dochter niet eens zijn vlees en bloed is. Ik vind t machtig om te zien. Hoe dat zij papa dan n knuffel geeft of net als met zijn verjaardag n mooi versje geeft... papa had t eventjes te zwaar en kreeg betraande ogen. Supergeweldig zoiets!
Dag meiden! Sorry hoor, al lang niet meer geweest! Ben weer een beetje begonnen met werken als het wat beter gaat, maar daar is het dus weer heel erg druk en daar wordt het ook weer niet beter van.... Maar goed, even doorbijten! Vanochtend onze termijn echo gehad! En alles was goed! Ben zoooooooooooooo blij!!!! Zal zo ff een fotootje plaatsen van onze mooie beeb! Jelly, alleen even voor jou reactie: Ik kan me heel goed voorstellen dat je je zo voelt en ik denk ook dat je het recht hebt om je zo te voelen. Blij zijn voor hun biedt voor jou geen enkele meerwaarde, dus denk ook niet dat zij het van jou verwachten... Heb je al meer gehoord?? Een hele dikke knuf voor jou meis!!! Andere meiden, ik denk echt aan jullie, maar was niet in de stemming/staat om te reageren. Heb wel meegelezen, dus ben bij! Iedereen een heeeeeeeeeeeeeeele dikke knuf!!! Chris
Aahhhhhhhhhhhhhhhh Christy, wat een leuk klein dingetje. Geniet ervan meid. Dames heb besloten om niet naar het ziekenhuis te bellen, want als ik naar aanleiding daarvan ernaar toe zou moeten, dan sta ik er op dit moment alleen voor. Dat wil ik niet, ik wil niet alleen zijn, bij zo iets. Ik wacht rustig af tot hij weer beweegt of tot vrijdag, want dan heb ik de 20 weken echo. Ik bid en blijf maar bidden dat ie lekker ligt te slapen, helemaal achterin opgekrult waar ik hem op dit moment niet voel. Mijn vriend heeft gebeld, bla bla bla, om dan te zeggen dat ze het moeilijk heeft. Heb niet eens gereageerd, dan vraagt hij of ik hem gehoord heb. Ik zei: ja, maar wat moet ik daarop zeggen? Toen moest hij ophangen, hij zou terugbellen. Whatever. Hij verwacht echt dat ik nu op dit moment troostende woorden voor hem heb. Dat ik hem nu moet steunen. Helaas kan mezelf niet eens opbeuren, laat staan een ander.
@Jellybean: jeetje meis, het lijkt mij ook ontzettend moeilijk om dat mee te maken. Kun je bij je vriend niet aangeven dat je er niet bij betrokken wil worden? Hij zal toch wel snappen dat dat voor jou niet te doen is? Ik vind het al heel wat dat jij het goed vindt dat hij dit nog allemaal met haar doet! Sterkte! Knuffel! @Daphne: Ha fijn, het Lille mysterie opgelost ! Zo leer je nog eens wat. Ben benieuwd hoe het gaat met de ovutesten. Die tweede lijkt me dan niet goed inderdaad. Zodra je 2e streepjes ziet, moet je ze even bewaren zodat je ze naast elkaar kan leggen en de piek goed kan vaststellen (ik schreef met watervaste stift de datum er even op). Leuk hè, die peuterpraat! Zo grappig om te merken wat er in die kleine koppies omgaat. @Bumba: Onze zoon is wel vaker 1 nachtje bij opa en oma geweest (vinden de opa's en oma's ook geweldig). Maar meer dan 1 nachtje dus nog niet, vind het best wel spannend hoor 4 dagen weg, maar het lijkt me ook heerlijk om tijd met elkaar te hebben, niet op de tijd hoeven letten etc. @Miranda: ooh, geen wijs uit te worden dus jouw nod... hopen dat de gyn wat duideijkheid kan geven! @Christy: Heeeeeeeej, hallo! Wat fijn om te horen dat het goed met je gaat! Was je zo misselijk dan dat je niet kon werken? Hoop dat je je snel beter gaat voelen! Hier begint de verkoudheid toe te slaan. Vriend was 2 weken terug aan de beurt en nu mag ik....bah een kop vol snot, niet fijn. Op het werk zijn we 1 grote snotterfamilie, gezellig hoor. Fijne avond allemaal!
Jellybean is het al geboren. Dit was dus een beetje waar ik bang voor was. Dit is voor jou een heel dubbel gevoel lijkt me. Je wil je vriend bij staan maar aan de andere kant blijf je denken aan die andere vrouw. Weet je vriend dat je je zorgen maakt om je eigen kindje?? Nou meis heel veel sterkte en denk aan jezelf en je kindje. Emjee lijkt me ook lekker hoor even weg. Maar ik ben toch wel een meutje (weliswaar met grote mond)wat dat aangaat. Waar ik ben is mijn zoontje ook (behalve als ik werk). Ik moet zeggen dat ik denk ik minder moeite zou hebben als hij wat ouder is. Dan kunnen ze ook zeggen wat ze willen zeg maar. Hij is 17 maanden nu. Christy welkom terug meid. Geen bbz dus. Gelukkig maar en nu lekker gaan genieten he? Ennuh mooie echofoto hoor. Ik denk dat het een meisje wordt ( en zit er tot nu toe nooit naast). Wil je het weten?
Goedemiddag!!! Jelly, hoe gaat het vandaag meid?? Kun je de kleine niet een klein beetje plagen door wat te drukken op een bepaalde plek??? Dat deed ik tenminste altijd als het een dagje stil was daaro Misschien niet erg lief, maar het wierp wel meteen z'n vruchten af Ik denk ook dat je aan kan geven bij je vriend dat dit niet iets is waar jij in betrokken wil worden... Het is ook niet goed voor je gezondheid lijkt me!!! Sterkte en ik denk aan je!!! Emjee, ja het was echt erg.. Heb veel moeten spugen om alles wat er in ging dus kon niet eens voor Damiën zorgen, laat staan werken. Nu heb ik het voor de helft weer opgepakt. Ik begin zodra ik me wat beter voel en stom als de misselijkheid weer te erg toeneemt. Donderdag echt te lang gewerkt en heb er het hele weekend voor moeten "boeten"... Hoe voel jij je??? Schiet lekker op zo he!!! Bumba, hoe is het met jou??? Gaat alles goed??? Ja, we willen wel graag weten straks wat het is. Ik heb altijd geroepen dat als er een tweede komt het ook een jongetje is, maar nadat ik deze echofoto zag, begin in heel erg te twijfelen. Gewoon heeeeel anders dan de termijnecho van Damiën toendertijd!! Ik hou jullie op de hoogte Ga even naar tuktukland denk ik, Damiën ligt ook lekker te slapen! Tot later!!!
Christy haha het is een meisje hoor. Heel duidelijk!!! Gneniet er lekker van meid. Wel balen dat je je zo rot voeld zeg.(ook dat is bij meisjes hihi). Leuk koningswens. Fijne avond. Het is wel heeeeeel stil hier.
Beste dames, Bedankt voor alle lieve woorden. Kindje is gisteren geboren. Het enige wat ik kan zeggen is dat ik verdriet heb. Moet nu voor mijn kleine zorgen. Al die stress doet hem niet goed. Hoop eigenlijk dat ik over een paar dagen alles weer wat rooskleuriger is. Sorry maar reageer nu verder niet op iedereen.