Goedemiddag!!! Hahaha, liep hier ook al steeds te gluren of we nieuws hadden van je Jellybean! Maar nu toch! Wat een prachtige naam! Heel mooi en ook de gedachte erachter! Meid wat een ellende toch! Na zoveel werk toch nog een keizersnede en dan nu nog steeds die nasleep! Pff, ik ben toch erg benieuwd wat het nu is hoor!!! O, Jayton klinkt als een heerlijk manneke! En wat ontzettend fijn dat je zo van hem geniet! Helemaal top. Dan wordt de opmerking "om op te vreten" toch duidelijker he Hopelijk knap je snel op en kunnen jullie thuis heerlijk genieten! Daphne, hihi, ja was er maar was beneden bij de receptie van een collega die met pensioen gaat!!! Wat fijn dat jullie het leuk hebben gehad in Spanje! Super! Ik ben heel benieuwd naar je deze maand Hoop dat er een mooi beebje in je buik groeit!!! Pff, wat kun je bij bepaalde dingen je kleintje missen als je een paar dagen weg bent he! Rogier en ik zijn in november een paar dagen naar Antwerpen geweest en bij elk stoer jongensshirt kon ik wel janken, zo missen Bumba, hoe is het??? Oooooooooh, wat klinkt dat heerlijk, zwemmen en zonnen en niks doen Fijn zeg! toppie dat jullie het naar jullie zin hebben gehad! En nu ook nog een paar weken vrij, heerlijk!!! Emjee, zo zeg, alweer 31 weken... wat gaat het toch hard zeg! Hoe voel je je verder???? Zo, ga lekker naar huis! Iedereen een fijne aaf en tot snel!
Noddie ik zou naar de dokter gaan en niet eerder weggaan voor ik een afspraak met de gyn had. Dat ze je laten tempen na een half jaar/jaar proberen dat begrijp ik maar niet als je al drie jaar bezig bent. Ik zou deze week lekker gaan want uit ervaring weet ik dat het aan je vreet. Sterkte meid. Daphne jij hebt ook genoten dus. Was het te doen met je moeder of was het lang genoeg? Mijn duimen draaien voor je. En een goed gevoel is altyd lekker. Christy hoe is het met je?
Hey meiden, ik lees nog met jullie mee hoor! Maar heb geloof ik een verkoudheidje te pakken en echt ontzettende hoofdpijn ga zo mn bedje in.. dus sorry....even geen reacties op jullie verhalen. Fijn weekend allemaal!
Emjee beterschap meid. Ik kan mijn hoofd niet meer bewegen. Au au au. Ik kan eingelijk niets meer want als mijn lichaam beweegt doet alles zeer. bah.
Aah balen Daphne, van die negatieve test! Maar het kan nog inderdaad. Wens Jurgen succes met je korte lontje Ik ben weer een beetje opgeknapt, vanmiddag nog wel een paracetamolletje genomen, want als ik hoest doet het zo'n verrekte pijn in mijn hoofd.... maar verder ben ik niet grieperig ofzo, heel apart. Bumba jij dus ook niet fit....balen hè. Vandaag was wel een geschikt dagje om lekker binnen te blijven met al die regen. Ik heb vanmiddag nog wat schilderijtjes gemaakt met stofjes. Erg leuk geworden al zeg ik het zelf. Eerst 3 voor zoonlief gemaakt, komende week is baby aan de beurt. Zal morgen eens kijken of het lukt een fotootje te plaatsen. Er zit nog steeds geen verf op de muur in de babaykamer......wel is de kamer nu nagenoeg helemaal leeg dus volgend weekend moet het lukken om het klaar te maken.
Daphne en??? Weg met het bruin? Emjee voel je je al weer fit. Hier een ontstoken oog. En mijn man en ik allebei ( grappig gezicht) Wat was het bij jou? Griepje of iets anders? Het is rustig hier. Ben benieuwd hoe het met jellybean is. Zou ze al uit het zh zijn?
Hallo meiden, Ik heb even een vraag, Volgende week 8/9 juni moet ik ongi worden (hoop het niet natuurlijk ) Maar heb sinds 2/3 dagen een zeurderige onderbuik, en misselijk met vlagen en gevoelige borsten..... en onwijs moe terwijl ik wel heel veel geslapen heb.... en heb paar puistjes op me lichaam Kan dit miss zwangerschap zijn???
Het is zeker lastig ja, zeker omdt ik toch die kwaaltjes heb, me liezen zijn nu ook bezig, naja helaas afwachten en heel hard gaan duimen haha
Daphne, hmmm nog steeds bruinverlies dus... wat een ellende toch elke keer... Kan je lijf niet eens "gewoon overtijd lopen" en dan lekker positief testen???? Ik blijf duimen... ik had ook bruinverlies bij deze zwangerschap, dus het zegt niet meteen wat he Bumba, uch, lekker zeg allebei een ontstoken oog! Hoe krijgen jullie dat zo samen voor elkaar Jellybean, hoe is het??????????? Emjee, fijn dat je weer wat opknapt! Ik ben erg benieuwd naar je schilderijtjes! Wil zelf ook graag zoiets gaan doen voor de babykamer... Fotoooooooooooooooo Wendy, hoe gaat het met jou???? Angela, moeilijk is dat he!!! Heb je normaal gesproken ook dit soort klachten na je eisprong of niet? Ik hoop voor je dat het raak is meis, hou je ons op de hoogte? Zo, hier alles goed. Wel erge last van zuurbranden bah! Dat doet nog flink zeer ook zeg... Had het bij Damiën pas met een week of 33 ofzo en dan nog niet zo erg... Maar ja, deze zws is sowieso HEUL anders Ik wil "lekker in de tuin zitten weer" meiden....
Hey ik heb wel wat vorige keer gehad maar heb nu ook van die puistjes op me lichaam en dat jeukt als een gek haha maar dat is wel nieuw, ben nu onwijs misselijk met vlagen, me tieten mag niemand aan komen haha en een zeurderig onderbuik maar dat is ook wel anders dan de vorige keer Wil niet meer wachten hahahahaha
Daphne, ik begrijp heel goed wat je bedoeld... Het is zo verschrikkelijk moeilijk om je weg te vinden tussen je "voorgevoel" en "hoop"... Daar had ik het toevallig gisteren nog met een collegaatje over. Vaak kun je dan achteraf pas zeggen hoe het echt zat he... Mijn duimen draaien, ik ben wel een aardige voorstander van gevoel hoor, het heeft echt wel een betekenis, daar ben ik van overtuigd.... Maagzuur: Heb Rennies maar die helpen niet meer Op naar grover geschut dus Inderdaad, het mooie weer komt er aan!!! Zo lekker!!! Kijk er echt naar uit! Zondag lekker met ons drietjes een stukkie fietsen, Damiën met z'n stoere pilotenzonnebril achterop
Daphne, geen bloed geeft toch absoluut moed! Draai, draai, draai met de duimen!!!!! Oh, Estelle boft inderdaad! Lekker zeg! We zijn laatst met mijn schoonouders naar Dierenpark Emmen geweest en Damiën vond het fantastisch, TOTDAT hij de speeltuin ontdekte, hahahaha! Toen interesseerden hem de dieren totaal niet meer Grapjas... Damiën zit al sinds vorig najaar achterop... Hij pastte gewoon echt niet meer voorop. Ik hoefde hem zeg maar niet meer vast te riemen omdat hij gewoon klem zat onder het stuur Ach ja, hij is ook al 16,5 kg en met meten van 't weekend kwam ik uit om precies 1.00 meter.... is wat he...
Hey meiden, Zal vanavond thuis even foto's maken van mijn creaties, ben er best een beetje trots op Hoe kan ik hier de foto's plaatsen? @Christy: ja heerlijk hè die kleintjes in de dierentuin, speeltuin is altijd favoriet! Mijn zoontje gaat morgen ook met opa en oma en zijn neefje naar Emmen, ze hadden kortingsbonnen gespaard ergens. Ben wel een beetje jaloers hoor... maar voor opa en oma ook wel erg leuk met hun 2 kleinzoons op pad te gaan. @Daphne: En? Nog geen rood gezien??? En dat conflict tussen verstand en gevoel, pffffffff, zooooo herkenbaar op allerlei vlakken. Soms weet ik gewoon niet meer wat ik eigenlijk voel omdat ik er zo over na aan het denken ben wat ik eigenlijk voel... euhm...snap je het nog? @Bumba: ooh jee, onstoken oog, dat is ook niet fijn! Gaat het inmiddels beter? Met mij weer redelijk, hoorde vandaag van een aantal collega's dat ze ook van het weekend ziek waren geweest, grieperig enzo. Zal wel weer een virus in de lucht hangen. Goed, ik ga weer aan het werk (nog 4 weekjes!!!)
Emjee, jeetje zeg, nog maar 4 weekjes!! Lekker! Je stopt dus 4 weken voor de uitgerekende datum??? Ik heb besloten 6 weken voor die tijd te stoppen... Vind dat ik mezelf in de vingers snijd als ik later ga, omdat het dan al lekker zomer is. 8 juli is mijn laatste werkdag, nog 5 weken en 1 dag werken dus Mooi periode he zo met verlof Ja, speeltuinen zijn echt mega in trek, haha! Leuk hoor dat ze naar Emmen gaan, vind het een heel mooi en overzichtelijk park! Kan me voorstellen dat je een beetje jaloers bent Daphne, die maat 94 is idd wel heel handig! Kom je net wat beter uit! Damiën zit met broeken in 98/104 (nieuwe broekjes standaard al 104) en bovenstukken in 110/116. Een maat kleiner zit anders op taillehoogte en dat vind ik zo "hoogwaterig" staan 'T gaat heel snel ineens... z'n benen worden langer, hij heeft hele verhalen... zo groot wordt 'ie Soms gaat het me allemaal wat te snel
Hoi ladies, Daphne balen zeg dat je nog niets weet. Zal ook voor je duimen dat het raak is. Dus ik begrijp goed dat je vier dagen overtijd bent?? En je verhaal komt heel bekent voor. Blegh !!! Ik heb het ook. de moed zakt in mn schoenen. En dan denk ik ook nog eens iemand die iedere maand kans heeft die doet er al maanden over om zwanger te worden. Wat moet dat hier dan worden met 4 kansen per jaar? Een tien jaren plan. Emjee fijn dat je je beter voeld. Ja het schijnt te heersen, de griep en een virus wat op je ogen slaat (zoals ik nu beide ogen). Schiet je kamertje al op nu? Christy hoe is het met jou meid. Is het nog vol te houden? Met de kindjes gaat het veel te hard en helemaal als je straks je beeb in je armen hebt. Dan lijkt hij helemaal zo groot. Wendy hai. Hoe is het met jou? Heb je hulp gekregen van de ha? Hoe gaat het nu verder? Hier leek het gisteren wel of ik weer mijn eisprong had. Zo raar die is al geweest natuurlijk maar was hetzelfde gevoel zeg maar. En nu heb ik twee ontstoken ogen. Lijkt wel of iemand ze dichtgeslagen heeft hahaha.(is niet zo hoor). Hoop dat het snel over is.
@Daphne: Whaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Spannend zeg! Morgenochtend nog een keer? En dan een knaldikke streep?!?!?!?! Ik probeer ondertussen even een fotootje te plaatsen.... Bekijk bijlage 75980
Ooh, het is gelukt! Dat zijn mn schilderijtjes. Kunnen jullie voor deze ene keer zoonliefs naam lezen In het echt zijn ze wel mooier hoor, de kleuren lijken een beetje flets op de foto vind ik. Morgen voor de baby aan de slag. Goh, Daphne ik ben alvast heel voorzichtig blij voor je hoor!