Als het goed is is er op het laatste moment nog een weg terug dus wat dat betreft.. Enneh je kan ook denken 2 op de 3 bevallingen gebeuren dus wel thuis dus misschien ben je dan voor niets met weeen naar het ziekenhuis gescheurt Haha sorrie maak ik je straks nog aan het twijfelen ook
Volgens mij is het juist andersom: 60-75% (beetje afhankelijk van welk onderzoek) van de eerste bevallingen eindigen uiteindelijk toch in het ziekenhuis.
Ik weet niet welke medische indicatie je had maar dan zou ik uit voorzorg toch gewoon het zh kiezen als ik jou was. Stel voor dat ze toch iets over het hoofd gezien hebben dan ben je wel op de goede plaats tijdens je bevalling. Je bent daar ook onder behandeling; zou dan niet meer gaan switchen. Misschien is het zh minder persoonlijk maar je bent wel op de goede plek voor extra zorg indien nodig. Silly
De medische indicatie was dat het een tweeling was, maar nu niet meer. Het vruchtje wat niet mee is gegroeid zit er wel nog, maar ik heb van een andere gyn begrepen dat dat voor de bevalling geen extra risico oplevert. Ga ik nog een keer met mijn gyn dubbelchecken want als dit wel zo is, is de keuze snel gemaakt denk ik. Ik moet zeggen dat ik allerlei sterke argumenten heb gehoord... Gevoelsaspect is nu thuis bevallen en behandeling vk - ik ga nog nadenken en overleggen met gyn wat verstandig is. Als er ook maar iets 'niet normaal' is, wil ik wel in het ziekenhuis bevallen... nog even de tijd om te beslissen gelukkig! Wel fijn dat we in dit land uberhaupt de keuze hebben om evt. thuis te bevallen toch?
Ik wil ook heel graag thuis bevallen, heb zo'n aversie van ziekenhuizen dat ik echt veel liever thuis blijf, maar er is nu al over gesproken om mijn kleine meid eerder te 'halen' dus dan wordt het toch een ZH-bevalling helaas.