Tamren, balen dat hij weer negatief was! Zijn je cyclussen wel vaker zo lang? Danip, dat klinkt zeker als een leuke verassing! Wat een goed nieuws dat mamatien zwanger is
@ Tamren; Balen meid. Zo heb je ook geen enkele duidelijkheid! @ All; duim natuurlijk voor iedereen.. @ Butterfly; Ben benieuwd wat je van het boek vind... Nog 1 daggie werken, en heb dan anderhalve week vakantie. Ik heb er nu al zin in.. Alleen maar leuke dingen doen!!
NOD November 06-11 Tamren (15) 08-11 Doosje31 13-11 Babbel81 (8 16-11 Butterfly22 (14) 17/20 -11 Beginneling24 24-11 Engeltje1 (12) 27-11 Doortje25 December 4-12 MamaVanDewi Afspraken 17-11 MamaVanDewi HSG 25-11 Beginneling 24 intake IUI 29-11 Beginneling24 HSG Zwanger Mamatien @ beginneling, heb even het lijstje goed gezet lekker hoor bijna vakantie, geniet er maar lekker van!
dames, ik was even een paar dagen druk en moest meteen flink wat pagina's bijlezen! ik heb ook meteen het lijstje bijgewerkt @danip we lopen inderdaad aardig gelijk op! ik heb 1 keer bloed moeten prikken maar wel 9 buisjes! ze hebben mij ook niet verteld dat het nog een 2e keer moet, alleen als ze onduidelijke waarden als resultaat krijgen. afgelopen vrijdag werd ik gebeld met uitslag van het zaadonderzoek (was trouwens prachtig!) en ook enorm lopen vissen of er al resultaten bekend waren van mijn bloedonderzoek. helaas duren sommige onderzoeken echt 5 weken en ze willen je in een keer informeren .dus nog even doorbijten helaas L onze cyclus komt ook redelijk overeen zie ik, de mijne tussen de 26 en 82 dagen en die van jouw 30 tot 80 zo frustrerend HSG heb ik trouwens nog nooit gehad, is daar een bepaalde volgorde in? @tamren wat onwijs spannend zo elke keer afwachten @beginneling fijne vakantie! @mvd spannend je HSG nog paar daagjes wachten @butterfly, ik hoor ook graag hoe het boek was! NOD November 06-11 Tamren (15) 08-11 Doosje31 13-11 Babbel81 (8 16-11 Butterfly22 (14) 17/20 -11 Beginneling24 24-11 Engeltje1 (12) 27-11 Doortje25 December 4-12 MamaVanDewi Afspraken 17-11 MamaVanDewi HSG 24-11 Puur uitslag echo&bloedonderzoeken 25-11 Beginneling 24 intake IUI 29-11 Beginneling24 HSG Zwanger Mamatien heb mezelf maar niet bij NOD gezet want heb werkelijk geen idee al paar keer negatief getest, terwijl laatste bloeding te minimaal en te dicht op ei zat, dus begrijp er nog steeds niets van, kan alleen maar afwachten...
Puur, heb je zeker weten wel een eisprong dan? Ik dacht er ook een te hebben, maar heb er waarschijnlijk meestal geen...
ik weet inderdaad niet zeker of mijn eisprong is geweest, maar 8 dagen voor bloeding was ik bij gyn en toen was duidelijk een ei van 2 cm zichtbaar en paar dagen erna had ik mega gevoelige tepels...sowieso ben ik heel onregelmatig en denkt de gyn dat ik maar een paar eisprongen per jaar heb de 24e ga ik dus ook vragen of ik misschien te korte luteale fase heb, hoop echt dat er dan een keer duidelijkheid komt!
Wel apart trouwens dat jij 1x 9 buisjes moest doen. Ik moest 3x in de cyclus laten prikken. (1x voor FSH en 2x voor progestron). Mijn prog was te laag dus de maand erop nog 2x prikken voor progesteron. Ik ben ook al zo nieuwsgierig naar onze uitkomsten nu... Mijn LF is ook een dag of 8, maar ik heb dan ook niet (een goede) eisprong. Ohja, is een ei van 2 cm niet veel te groot?? Waarschijnlijk 20 mm (0,2 cm). Fijn dat ze die in elk geval gezien hebben! Dan heb je toch in elk geval af en toe een ei
hihi ik bedoel inderdaad 2 mm, typfoutje ik vond het ook apart dat ik in een keer zoveel moest inleveren, zeker omdat eerst op de echo duidelijk werd dat er dus een ei aankwam, maja ofdie ook is gesprongen is de hamvraag...de gyn zag wel dat ik een heleboel kleine eitjes heb, dus waarschijnlijk gaat daar alle energie in zitten en niet in de groei van een grote... maar jij hebt dus ook een (te) korte LF, slik je daar al medicijnen voor? de 17e heb je HSG, krijg je dan ook alle uitslagen?
@ puur: ook dat hebben we dan gemeen! Tijdens mij echo zagen ze ook een eitje dat klaar voor de sprong was. Maar ik had wel heel veel kleine eitjes (elke kant 20) Ik had alleen een hele lange luteale fase van 19 dagen. Dus dat vond ik ook vreemd. Maar wel toevallig dat bij ons beide veel eitjes waren, en er 1 klaar voor de sprong stond! Ik moest 5 buisjes inleveren, dus vind die 9 van jou ook wel heel veel! De Hsg was volgens mij bij ons ziekenhuis (MCL) standaard een basisonderzoek. Maar dat is overal waarschijnlijk weer anders.
NOD November 06-11 Tamren (15) 08-11 Doosje31 13-11 Babbel81 (8 16-11 Butterfly22 (14) 17/20 -11 Beginneling24 24-11 Engeltje1 (12) 27-11 Doortje25 December 4-12 MamaVanDewi Afspraken 17-11 MamaVanDewi HSG 24-11 Puur uitslag echo&bloedonderzoeken 25-11 Beginneling 24 intake IUI 29-11 Beginneling24 HSG 18-11 Danip uitslagen onderzoeken Zwanger Mamatien
@danip het moet niet gekker worden al heb ik waarschijnlijk eerder een te korte LF...zal de 24e es vragen naar het HSG en waarom ik in hemelsnaam (op een nuchtere maag ook lekker) al die buizen bloed in moest leveren... aan een eierstok heb ik in ieder geval heel veel kleine eitjes, bij de ander zat het grote eitje in de weg, strange...we wachten verder af! duik nu lekker mn bedje in, slaap lekker en tot volgende x!
@puur en MvD: een ei die op springen staat , is 18 tot 20 mm dat is dus 1.8 tot 2 cm. Ik heb toevallig de papieren voor me liggen Ik heb ook ff de lijst gekopieerd en er wat bij gezet. Mijn afspraken kan ik pas doorgeven op de 3e dag van ongi. NOD November 06-11 Tamren (15), nog steeds geen ongi 08-11 Doosje31 13-11 Babbel81 (8 16-11 Butterfly22 (14) 17/20 -11 Beginneling24 24-11 Engeltje1 (12) 27-11 Doortje25 December 4-12 MamaVanDewi Afspraken 17-11 MamaVanDewi HSG 24-11 Puur uitslag echo&bloedonderzoeken 25-11 Beginneling 24 intake IUI 29-11 Beginneling24 HSG 18-11 Danip uitslagen onderzoeken Ja het is allemaal nog steeds erg onzeker.. En wachten duurt lang! Maar vanavond een gesprek gehad met mijn zwager en schoonzuster! Die hebben 4 jaar over een 2e kindje gedaan, en ook IUI dus we zijn weer een hoop wijzer! Nu ga ik lekker naar bed! Weltrusten allemaal en sweet dreams.
@tamren fijn dat je zo'n goed gesprek hebt gehad, ervaringen delen helpt zeker vind ik, zo bewijst ook dit forum En dan had ik het dus toch goed qua afmeting, tegelijkertijd begrijp ik dan weer minder van m'n cyclus...het vragenlijstje voor de gyn groeit Fijne dag!
Je hebt gelijk... ik vind het alleen zo heel erg groot klinken! Een ei van 2 cm... Tamren, hoe lang hebben zij over hun 1e kindje gedaan? Bij ons blijft de 2e namelijk ook al veel langer weg dan de 1e. Puur, Ik weet dat een HSG bij ons wel gebeurt als er uit de bloed en zaadonderzoeken verder niets komt. Misschien bij jou ook de volgende stap!
Hallo dames, Ik heb het boek uit. Het is natuurlijk ook niet zo'n heel dik boek. Maar buiten dat leest het makkelijk door. Je moet het een beetje zien als een forum. Een klein stukje tekst met een voorbeeld en dan verschillende reacties van lotgenoten, over hoe zij ermee omgingen. best leuk om te lezen. Staan veel herkenbare dingen in. Hoe is het verder met de wachtende dames?
Dat vond ik nou ook 2 cm MvD, wie weet inderdaad, ik ga het straks in ieder geval aan de gyn vragen, waar zo'n forum al niet goed voor is! Butterfly, een leuk boek dus maar niet een enorme must have begrijp ik, om eerlijk te zijn heb ik ook al heel veel aan het forum, de link die je eerder stuurde was wel enorm herkenbaar! Verder blijf ik gewoon op de wachtbank zitten. Sinds vandaag ineens steken in zij, onder oksel ?? en borsten, maar dat is al langer en pijnlijke onderrug. En enorm hongergevoel met opstaan. Had ook net heldere slijmdraden bij afvegen...misschien komt nu pas m'n ei of juist menstruatie. Onregelmatigheid maakt dat ik het eigenlijk nooit weet Klinkt dit bekend voor iemand?
Puur, voor Dewi was mijn cyclus ook zeeer onregelmatig. Ik deed op een gegeven moment gewoon af en toe een zw-test. Maar bij helder draderig slijm lijkt het inderdaad op een naderende eisprong!