Klachten..

Discussie in 'Stel je vraag aan de verloskundige' gestart door Elektraxx, 3 jun 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Elektraxx

    Elektraxx Actief lid

    26 jul 2013
    105
    0
    0
    Achterhoek
    Hallo!

    Ik ben inmiddels 30 weken zwanger, en sta onder controle in het ziekenhuis, gezien het kindje behoorlijk onder de groeicurve ligt..
    Nu voel ik me laatste dagen ongelofelijk moe, ontzettend misselijk en veel hoofdpijn. Zijn dit gewoon normale klachten of zou ik toch even contact moeten opnemen met het ziekenhuis?

    Alvast bedankt!
    Dit is overigens mijn 2e zwangerschap. Bij de eerste is alles goed verlopen, echter wel met 29w in het ziekenhuis gelegen 8 dagen aan de weeënremming.
     
  2. Monique

    Monique Verloskundige

    6 mei 2014
    1.572
    0
    0
    Goedemorgen,

    Deze klachten kunnen wijzen op een hoge bloeddruk, met name de misselijkheid en de hoofdpijn. Ik zou je aanraden vandaag het ziekenhuis te bellen, zodat zij je extra controleren. Als er werkelijk sprake is van een hoge bloedruk, moet dat goed in de gaten gehouden worden. Succes!

    Groetjes Monique
     
  3. Elektraxx

    Elektraxx Actief lid

    26 jul 2013
    105
    0
    0
    Achterhoek
    Bedankt voor je snelle antwoord!
    Dan doe ik dat!
     

Deel Deze Pagina