Ziektewet? Ten einde raad!

Discussie in 'De lounge' gestart door SYRV, 22 mrt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    Als alleenstaande moeder krijg je, ongeveer 1100 netto alleen al aan uitkering. Je kan op je ziektewet uitkering ook gewoon een aanvullen vragen van de bijstand. Tegenwoordig een Wij uitkering voor jongeren.
     
  2. SYRV

    SYRV Fanatiek lid

    29 nov 2009
    3.133
    453
    83
    De wij uitkering verplicht je om te werken of te leren. Werken kan dus nu nog niet en in september wil ik beginnen met een studie aan de universiteit, dat lukt dus nu ook nog niet.

    Maar ik kan bij de gemeente dus gewoon een aanvulling vragen van de bijstand? Ik zie dat jij ook een single mommy bent ;), heb je het ook zo geregeld of werk je gewoon?
     
  3. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    Ik heb een wij uitkering en ze willen mij pas in september naar school sturen terwijl ik zelf al een thuisopleiding heb liggen, maar moet via een normale school.
    Ik kan per direct al beginnen maar hun zeggen pas september.

    Het gaat er om bij de wij uitkering dat je niet zomaar jaren thuis zit en niks doet. Als in septermber een opleiding begint die jij wilt gaan doen, dan zien hun dat als jouw studie. Dus krijg je gewoon al vanaf nu een uitkering.
     

Deel Deze Pagina