Ik zie hem heel goed hoor. Vind m ook niet grijs. Sta er eerder van te kijken dat sommigen hem nu blijkbaar nog niet zien. Hoe knal moet ie dan wel niet zijn voor het een keer positief te noemen valt? En hcg verdubbelt toch om de 48 a 72 uur? Als je deze test naast een van 2 of 3 dagen geleden legt zie je volgens mij echt wel t verschil. Ze waren een paar dagen geleden nog een stuk lichter.
Nou dat snap ik zeker niet, want hij is hier om te zien gewoon wit, niks geen 2e lijn, laat staan roze lijn te zien. En ik heb echt geen foto van een knaltest nodig om een 2e lijn te zien, ik kan normaal echt een tuurlijn zien, dus ik begrijp niet dat er hier dames zijn die ts al durven te feliciteren.
oke, het is idd geen overduidelijk positieve test, dat ben ik met je eens. Maar je ziet toch wel iets? een waas, een vlek, een streep.. ik heb op meerdere apparaten (laptop, telefoon) zitten kijken en overal zie ik de streep. vooral aan de onderkant is de aanzet duidelijk te zien er voor zover ik kan beoordelen ook roze. Een echt witte test ziet er toch anders uit. Tenzij kv altijd een vaag lijntje geeft, daar heb ik verder geen ervaring mee.
Nou ik ben het ook eens met luca. Ik heb Veronique nog niet gefeliciteerd, wat ik wel wil gaan doen als het streepje nog duidelijker wordt. Op die van vanochtend zie je toch een streep, althans ik (en nog een paar dames) wel! Ziet er goed uit hoor. Het streepje is nog duidelijker dan wat ik bij sommigen andere zie, die wel al worden gefeliciteerd terwijl ik dan weer helemaal niets erop zie. Laat deze meid toch lekker positief blijven, en blijven testen zoveel als ze wilt joh. Zolang ze nog niet menstrueert is er nog alle hoop! Beetje elkaar moed inpraten kan geen kwaad zeg...
ik zie hem veel duidelijker dan alle andere, ik zou cb zonder weken indicator doen die heeft minder hcg nodig. hoe zit je qua dpo? voorzichtig gefeliciteerd
Nee, echt niet, ik zie het niet, geen waas, geen lijntje, helemaal niets, vind hem echt witter dan wit, op 1 eerdere test zag ik wel wat, maar op deze echt niet. En nee, kruidvat geeft geen vaag lijntje, die blijft wit als je niet zwanger ben t, hier tenminste wel. Dus als er echt een lichte lijn staat, dan kun je wel zwanger zijn, waar ik dan wel mijn kanttekening bij heb is dat je nu al dagen aan het testen bent, en dat ie niet (echt) duidelijker wordt, nog steeds afwachten dus.
Ik zie ook niets. Bij mij was hij óf wit (te vroege test in mijn geval) óf stond er een duidelijke tweede streep. Maar ik wens het je natuurlijk enorm dat je zwanger bent!!
IK zie hem duidelijk!!! Ik had ook z,n topic waar mensen niks zagen of een grijs lijntje!! En nu alweer bijna op de helft!! Ik feliciteer je alvast ik hoop voor je dat ie over 2 dagen een stuk duidelijker is!!
Ik zie ze ook alleen ik vind de laatste foto juist weer onduidelijk. Maar zie weldegelijk twee streepjes. Xxx joyce
Ik lijk op de laatste wel iets te zien maar ben huiverig omdat het al duidelijker had moeten zijn.. Succes
Nee,morgenvroeg ga ik nog eens testen maar verwacht er eigenlijk niks van. Heb geen symptomen meer op wat menstruatiekrampjes na,al had ik ook 0,00 symptomen bij mijn andere 2 kinderen. Maar ben nog altijd niet ongesteld en dat vind ik wel heel vreemd. Mss is die bloeding van begin deze maand wel mijn mensruatie gewees (al was het niet echt veel bloed) en zit ik nu in of na m'n vruchtbare periode. Ben benieuwd!