Wie kan mij helpen.. Ben al 1,5 jaar van de pil..Door kinderwens.. Was lastig zwanger worden maar half jaar geleden gelukt.. helaas was dit een leeg vruchtzakje.. Nu ben ik ruim 5 dagen overtijd.. gevoelige borsten soms iets misselijk krampjes en steekjes in mn kies 2 testen gedaan casette van bol.com kan zo geen merk zien op de verpakking.. maar waren allebei negatief. . Ik word er dol van
Heb je altijd een regelmatige cyclus? Met 5 dagen overtijd Zou je zeker duidelijk positief moeten testen, misschien een bekender merk kopen morgen
Nee, onregelmatige cyclus.. maar ben uit gegaan van mijn langste cyclus.. jaa ik ga morgen een goeie test halen
Weet je ook wanneer jouw eisprong was dmv testen/tempen, want als je dat niet weet, weet je eigenlijk ook niet of je overtijd bent (zeker met een onregelmatige cyclus). Het kan zijn dat jouw eisprong nu ineens een week later was, dan schuift je nod ook een week op.
dat dus... en kwaaltjes kunnen iig niet met zwangerschap samenhangen, anders had je wel een positieve test erg verwarrend kan een lichaam zijn helaas. maar goed, geen bloed geeft moed!
Klopt idd wat jullie zeggen over onregelmatige cyclus.. Maar toen ik dus wel zwanger was had ik precies zelfde als wat ik nu heb.. Ik zal me zelf wel gek maken.. heb liever dat ik gewoon ong. Word dan dat ik hier in zit..