goedemorgen dames! Ik ben nu 8/9dpo en voel me "anders". Me vriend vroeg of ik alvast een test wilde doen ook al had ik uitgelegt dat dat nog niet zoveel zin had! Maaaaarrr nu lijkt het alsof ik heel licht iets zie..... Of ik heb een nieuwe bril nodig haha!( ben bang van wel...) Willen jullie meeturen?!
Ik zie helaas ook niks! Maar kan nog komen hoor!! Ik tests de vorige x 2 dagen voor nod omo wit en op m'n nod een dikke streep
Heel veel succes. ik hoop dat de test toch nog positief word op je nod. Op deze foto zag ik helaas ook niks.
zie ook niks, zelfs niet als ik flink inzoom. Maar je bent natuurlijk ook wel heul erg vroeg . Hopelijk over een paar dagen een streep!!
Ja was indd heel vroeg maar was vooral om VL te plezieren haha. Test nu pas zaterdag of zondag.....als ik t volhou