Hoi, Ik heb een stabiele cyclus van 28-29 dagen. Ik begin altijd op dag 11 met ovulatietesten. Gisteten met een van de action gedaan en die was wit. Ik had bij de kruidvat nieuwe gehaald want kwam niet bij de action. Nu is deze test zo (zie afbeelding) is die nu positief?
Heb er niet veel verstand van nooit ovulatietesten gebruikt maar ik zou zeggen dat deze indd positief is.
We hebben het vanochtend nog gezellig gemaakt maar dat is nog te vroeg begrijp ik. vanavond en morgen ook nog gezellig maken.
Ik zou het morgen doen en dus vanavond overslaan. Die van vanochtend liggen nu al te wachten namelijk
Zeker positief. Als je het vandaag gedaan hebt, zou ik een tweede keer overslaan vandaag en morgen weer gezellig maken en misschien zondag ook nog een keertje.