Ja ik denk ook dat het niet goed is helaas. Hoop echt dat het vanzelf gaat doorzetten!! En dat ik snel door kan met een volgende ronde. Maar vrees dat dit niet vanzelf weg gaat…
Ja daar heb je ook gelijk in, want ik had idd zaterdag op 9-10 dpo al mega Tuur streep op de sensitest… Pfff irritant deze onzekerheid en zeker nu op vakantie….
Ik snap je helemaal. Mijn ervaring bij de keren dat het al vroeg misging, is dat dit eigenlijk beide keren vanzelf ging. Voelde als een ietwat zwaardere menstruatie en kwam dan meestal enkele dagen na nod, zonder toestanden. Mocht het idd niet goed zitten, duim ik dat het snel blijvend raak mag zijn! Sterkte met de onzekerheid
Ja dat is mijn gevoel ook. Zijn er nog dingen die je kunt doen om het op te wekken?! Want heb geen zin om hier lang mee rond te lopen…. En worden de testen dan meestal snel weer lichter?
Bij een biochemische zwangerschap breekt het af rond je nod, dus daar hoef je niks aan te doen. De innesteling is dan niet goed gegaan.
Goedemorgen dames, Hier niet meer getest, want vannacht kreeg ik hele erge menstruatiekrampen en ook veel helderrood bloedverlies. Vanochtend onder de douche nog veel bloed verloren met stolsels. Sorry voor de details Dus nu echt een aflopende zaak. Aan de ene kant natuurlijk super jammer. Maar ben toch ook opgelucht dat het spontaan kwam. Want was al bang dat dat straks opgewekt moest gaan worden ofzo. Hoop dat dit het is en het nu even goed door gaat bloeden zodat we snel door kunnen naar de volgende ronde!!!
Bedankt voor jullie reacties!! Ik ben vooral heel opgelucht dat ik duidelijkheid heb en hopelijk alles snel helemaal weg en kunnen we door met de volgende ronde!!
Wat verdrietig dat het zo is afgelopen! Maar wel een hele opluchting dat het vanzelf is losgekomen en je niet weer zo'n nare nasleep hebt!
Wat jammer! Maar ik snap ook dat duidelijkheid krijgen een grote opluchting is, en dat je lichaam het zo snel vanzelf aan het oplossen is. Dus dat je maar snel weer verder kunt!