Die vakantie hebben jullie hard nodig meiden! Het is geen alien, geen koala, geen enge man of wat dan ook. Het is dat hulpje (Dobby?) van Harry Potter!
Nou, dan ben ik aan een hele lange vakantie toe! ik zie en de aliën en het koalabeertje! Maar goed dat ik volgende week een weekje weg ga! Edit, ik zie heel ergens anders een koala, Jacoba! Ben ik nou de gekste van het stel?
Waar zie jij hem dan ? laat zien nu word ik wel nieuwschierig wat er nog meer verborgen zit in die tegel
Ik kan toch niet over de koala uit dus ik heb echt een paar keer moeite gedaan om hem te vinden...na lang zoeken denk ik 'm dan toch gevonden te hebben. Het hoofd van de koala is toch het rechteroog van de aliën?
haha, ben uiteindelijk blij dat ik toch ben gaan kijken in dit topic. (Dacht namelijk dat ik naar een filmpje moest kijken en me dan moest concentreren op een bepaald punt en er dan een eng gezicht ineens ging schreeuwen, kennen jullie die filmpjes? Zo eng, daar ben ik me eens heel erg rot van geschrokken) Maar goed, ik ben er dus ook zo een die vanalles ziet in granieten vloeren, tegels zoals deze etc. Super hihi