Ik zie alleen op de eerste foto heel vaag iets, maar t kan ook n vals streepje zijn. Hij had een dag later wel iets duidelijker moeten zijn lijkt me?
Ik weet dus niet goed hoever ik ben, maar schat eigenlijk nog iets van 3/4 dagen voor nod Hier lijkt de test van vandaag iets duidelijker, maar ik krijg het niet op de foto..... nou ja! Ik zal vanmiddag de Kruidvat halen en morgen weer een poging doen!
Ik wild toch weten of het echt was of vals. Dus toch een kruitvat gehaald en nog een keer die andere met dezelfde urine gedaan. Heb heel de ochtend niets gedronken en zie hier het resultaat..... Deze test is van hetzelfde merk
Op de eerste foto's zie ik niets, maar op die laatste zie ik wat je bedoelt, spannend. Zou overmorgen een kv doen.
Hallo allemaal Wij zie op deze test licht lijntje en jullie vind in echt wel beter dan op foto Is dag voor nod. Bekijk bijlage 432799 Alvast bedankt voor reactie.
Bloem85, ik ben nieuw hier maar heb even naar je testen gekeken zien toch echt 2 streepjes staan! Voorzichtig gefeliciteerd!
ik lijk iets vaags te zien, maar vind het nog te licht om je te gaan feliciteren babytijd. nog even afwachten dus
Bedankt voor je reactie beckje, het is zeker nog licht maar meestal blijven ze helemaal wit hihi! Zijn nu half jaar bezig dus hoop het hihi
Bloem, ik zie wel streepjes staan. Bij mijn derde was de test zo op 9dpo en werd ie iedere dag iets duidelijker. Babytijd, ik denk dat ik heel licht iets zie maar twijfel heel erg. Over twee dagen nog eens een testje wagen (hoewel ik niet twee dagen zou kunnen wachten en morgen een nieuwe zou doen...)
Ilse, bedankt voor je reactie ik ga toch proberen te wachten aangezien die dan duidelijker moet zijn! Bij deze test hoef ik niet eens in licht te houden je ziet het gewoon staan dus ben wel zenuwachtig haha! Op foto is die wel echt heel licht