Ik drink al (te) weinig, dus dat komt wel goed. Mijn NOD is vandaag (uitgaande van mijn ovulatie volgens ff)
Hopen dat de testen op gaan lopen! Ik zou die van vandaag als meest betrouwbaar beschouwen dan ( omdat vandaag je NOD is ) en die is positief! Ik duim mee net als de rest hier. Geen bloed, is goed! Ikzelf heb getest met action testen. Kosten geen drol en zijn net zo goed. Wellicht een tip voor als je elke dag wilt testen, scheelt toch weer wat Heel veel succes en ik duim voor je!!
Dank je, de Action ovulatie testen was ik niet tevreden over en de testen van de Kruidvat gebruik ik al zolang (dit is mijn 6e zwangerschap) dat ik daar maar wat extra geld aan uitgeef. Ik heb nog nooit gehad dat het twijfelachtig was of ik zwanger was (maar wel 2 miskramen bij 7 weken, 1 bij 14 weken en een vroeggeboorte bij 21 weken) dus genoeg ervaring zou je zeggen. Maar dit is nieuw voor mij.
Stel ik had gewoon netjes tot NOD gewacht, dan was ik best blij geweest met deze test van vandaag en wrs niets eens meer verder getest. Vorige keer ook maar 1 test gedaan 1 dag na NOD. Zo stom dat vroeg testen!!
Inderdaad ervaring genoeg, wat vervelend allemaal zeg Ik heb 1 maand ovu testen gebruikt van action, puur om meer zicht te krijgen op mijn cyclus omdat deze naarmate ik langer met de pil gestopt was, ook steeds langer werd. Na 1 maand daarmee, zwanger... Ik heb dus wel positieve ervaringen ermee, vandaar mijn advies hihi. Kun je zien hè, hoeveel verschil er overal tussen zit. De een vindt het een fijn, de ander het andere weer. Geen lichaam is hetzelfde. Ik zou die andere testen 'vergeten'. Je hebt positief gestest op NOD met een duidelijk streepje. Ik snap het wel, soms wint je nieuwsgierigheid het gewoon... Niks geks, denk dat veel vrouwen wel eens te vroeg hebben getest ( ik ook haha ) Heb j vandaag alweer getest?
Jeetje wat rot zeg die miskramen en vroeggeboorte, dat gun je niemand Ja het geeft wel een risico vroeg testen maar je nieuwschierigheid overwint vaak he! Hier zelfde hoor! Duimen dat ie nu gewoon mooi op loopt!
Ik vind die van vandaag ook donkerder! Streep is een streep en zeker nu hij donkerder wordt! Gefeliciteerd
En daarom houd ik me dus echt in om vroeg te testen. Geeft soms alleen maar meer onzekerheid. Maar ik hoop natuurlijk dat je zwanger bent
Ik sprak gisteravond mijn gyn en zij werd niet warm of koud van het verhaal van mijn testen en heeft 2/11 de 1e echo gepland.
Aftellen tot 2 november dus. De gynaecoloog reageerde ook zo op mij, kreeg t gevoel alsof ik een nummertje was. Snappen waarschijnlijk niet dat je zo onzeker bent na wat je hebt meegemaakt. Voor nu in ieder geval gefeliciteerd meid.
Nou, begon ik net wat meer hoop te krijgen, heb ik sinds net helder rood bloedverlies en buikpijn. Baal er heel erg van, maar nu is het tenminste wel duidelijk!